2737
2734
عنوان

طرف عکس النگو جدیدشو گذاشته وضعیت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 92 پست
گلم‌شاید واااقعا قصدشون اینایی ک میگی نباشه !!  من پیش اومده هدیه ی روز دختر ک مامانم خریده بو ...

اون قضیه فرق میکنه ببین من یه بار تایپک زدم از بدبختی هام گفتم خانومه اومد کامنت گذاشت خداروشکر ک من خوشبختم بجه ها اعتراض کردن بهش منم همینطور برگشت گفت تو فازت منفیه من دوست دارم خوشبختیمو جار  بزنم مثل این می مونه پیش یه پدر و مادری ک بچه ی ناسالم داره بیای از بچه ی سالمت تعریف کنی خدا وکیلی دل اون پدر و مادر نمیشکنه وحدان داشته باشیم مگه قدیمیا ک اهل این کارا نبودن بوی غذا در میمومد پنجره های خونه شونو میبستن از این انسانیت شون ضربه خوردن خیلی خوش بودن برکت داشتن اما الان کو اون خوشی ها

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا با شیر کردن شادی خوشحال میشم حالا ممکنه بنظر خودمم کار درستی نباشه اما لذت میبرم ببینم همه ش ...

وااای منم دقیقاا همین حسو دارم . 

حتئ وقتی عکس رستوران رفتن و جشناشونو میذارن کلی کیف میکنم . اوایل شاید میگفتم چرا میذارن ولی الان دیگه نه . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2728
همین مهمه .  من دوست پسرم‌واسم یه شاخه گل خریده بود خییلی خوشگل بود عکسشو گذاشتم پروفایلم بقیه ...

گل با النگو خیلی فرق داره، اگه شما هم عکس النگو میذاشتی پروفایلت بهت می گفتیم عقده ای😃تازه دوستت هم نمیتونست هر روز واست النگو بخره

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

نمیدونم چرا من این چیزها رو می بینم خنده ام میگیره

انگار یک بچه ای رو ببینم که کفش عید یا شکلاتشو بغل کرده خوابیده😂😂 ذوق میکنم

فکر میکنم دلشون کوچیکه و ندیدن و نداشتن

بله حق باشماست ، کار جالبی نیست . 🌹🌹 ولی بازم هرکسی میتونه جوری ک دلش میخواد زندگی و رفتار کنه !

اینکه بله زندگی هرکسی به خودش ربط داره ولی من چندتا از ادمای دور اطرافم استوریشون فقط واسه پوز دادن بود البته تعداد این ادما اطرافم کمه

2738
درسته اما همین کارا نشونه ی جهان سومی ماست چشم تو هم چشمی من دارم تو نداری انتقاد کنی پس تحمل خوشبخت ...

عزیزم چشم تو هم‌چشمی نه

اما عکس چیزهایی ک دوستددارن شیر کردن تو جهان اولم هست

شاید فقط این قضاوته نیست ک بخوان بگن عقده‌ایه ، چشم تو هم چشمیه..

یادم تورو فراموش..
اون قضیه فرق میکنه ببین من یه بار تایپک زدم از بدبختی هام گفتم خانومه اومد کامنت گذاشت خداروشکر ک من ...

عزیزم اینکه یه نفر بخواد بیاد علناً اینجوری بگه از شعور پایینشه غصه نخور چون باید دلت واسه اینجور آدما بسوزه ک انقدر فرهنگ پایینی دارن .

ولی خب خوبه که ماهم از خوشحالیای بقیه خوشحال بشیم‌که اتفاقای خوب رو واسه خودمونم جذب کنیم و اینجوری آرامشمونم بیشتر میشه . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

نشونه تازه به دوران رسیدگی و بی اصالت بودن طرفه تو اینستا از این ادمهای عقده ای زیاده که ادعا هم دارن هفت پشتشون پولدار بوده ولی عقده ای و بی اصالت بودن از قیافه و حرکاتشون میباره

2706