2737
2734
عنوان

طرف عکس النگو جدیدشو گذاشته وضعیت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 92 پست
تو گوشی مامانم دیدم.. عروس خاله مامانمه  درگیرش هم نیستما  ولی این کارش خیلی برام جالب ا ...

خب کارش که ضایع هست. ولی تو هم درگیرش هستی که این همه فکر کردی و تاپیک زدی دیگه. درگیر بودن تعریفش همینه. حالا یا اون طرف خیلی ذوق داشته یا اینکه واقعا عقده‌ای بوده. از این دو حال که خارج نیست. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
گل با النگو خیلی فرق داره، اگه شما هم عکس النگو میذاشتی پروفایلت بهت می گفتیم عقده ای😃تازه دوستت هم ...

آره حالا کاش میخرید 😂😂😂😂

من کلاً خیلی اهل عکس گذاشتن نیستم ولی خب بعضیا خوششون میاد بذارن دیگه . 

حالا خدارو چ دیدی شاید اون بنده ی خدا عشقش ترقیب شد واسش بیشتر خرید 😂😂😂

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی بعضیا هم عکس پروفایل شون و اسم کاربری شون اش مشیه،  فکر نمیکنن یه نفر دلش هوس پفک اشی مشی میکنه ، خدایا عجب آدمایی پیدا میشن😜😜😅

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

هیچ وقت وقتی می‌خوان غم‌هاشونو منتشر کنند نمی‌گن شاید یکی حالش خوب باشه من حالشو خراب کنم. ولی برای اشتراک گذاشتن خوبی‌ها همیشه فکر می‌کنیم شاید یک نفر ناراحت باشه و با دیدن شادی من ناراحت تر بشه. آدم سالم تصورش از دیگران هم سالم هست. واقعا چرا باید از دیدن شادی دیگری دلمون بگیره؟ من توی اوج ناراحتی هم از شادی بقیه خوشحال می‌شم.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2728
اینکه بله زندگی هرکسی به خودش ربط داره ولی من چندتا از ادمای دور اطرافم استوریشون فقط واسه پوز دادن ...

یه چیزی به من ثابت شده که اینجور آدما همیشه در عذابن . اینکه دغدغش فقط به رخ کشیدن و پز دادنه فقط باعث آزار و عدم آرامش خودش میشه . آدم باید واسه دل خودش زندگی کنه . 

وااای منم دقیقاا همین حسو دارم .  حتئ وقتی عکس رستوران رفتن و جشناشونو میذارن کلی کیف میکنم . ...

❤️

من چندتا از دوستام خودمون رو‌کلوز فرند کرده عکس چیزهایی ک دوست داره رو میزاره و وقتی من میبینم واقعااااال بذت میبرم ک رفته فلان چیز رو خریده ، فلان کار رو کرده و ذوق میکنم واسش

اصلا هم بنظرم عقده‌ای یا ندید بدید نیست فقط دوست داره ما هم بمینیم

اصلا بد هم باشه بنظرم باید ب خودم بگم ب من چه ، چه دلیلی داره فک کنم عقده‌ای ، یا میگن این شادیا پوچه ... چیز دیگه‌ای ندارن .. اینا همینان ک بعدا طلاق میگیرن و اصلااا خوشبخت نیستن ، اینا خوشبخت نیستن ، پز میخوان بدن...

این حرفا دقیقا این رفتار قضاپت گر و اتیکت زن مشکل داره

این ک رفتار خودمون رو درست  بدونیم و هرچیزی متفاوت با ما بده یا راحب هرچیزی درباره دیگران نظر و قضاوت کردن مشکل داره

دخالت چیزیه ک تو جهان سومی زیاده نه شیر کردن 

یادم تورو فراموش..

من خودم همیشه از هر چی ک خوشم بیاد میزارم وضعیتم..مثلا ی عصرونه ی شام ی هدیه از طرف همسر یا هر کس چون ذوقشو دارم...سلیقه ایه دیگه بعضیا دوس ندارن عکس بزارن بعضیا دوس دارن..من خودم از اونام ک دوس دارم...ب نظر هم احترام بزاریم...واقعا لفظ عقده ای و ندید بدید زشته...کسی ک با خوشحالیه کسی دیگه خوشحال نشه و بگه عقده ای و ندید بدید...قطعا حسود...وگرنه ی عکس هیچ ضرری واسه کسی نداره...استوری رو واسه این چیزا زاشتن

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2740
اسی بعضیا هم عکس پروفایل شون و اسم کاربری شون اش مشیه،  فکر نمیکنن یه نفر دلش هوس پفک اشی مشی م ...

واقعا واقعا😕

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
❤️ من چندتا از دوستام خودمون رو‌کلوز فرند کرده عکس چیزهایی ک دوست داره رو میزاره و وقتی من میبینم و ...

کااملاً با حرفات موافقم . نمیدونم چرا همیشه منتظریم آدما از بدبختیاشون بگن و ماهم ابراز همدردی کنیم ، چی میشه مگه واسه کوچکترین خوشیاشونم ذوق کنیم .

بعدشم اگه یه نگاه به پیج سلبریتی ها و بازیگرای خارجی هم کنیم میبینیم حتئ از غذاها و چیزای کوچیکشونم عکس میذارن،

ولی تو ایران میگیم طرف عقده ایه !چرا آخه !

اشکال نداره بزار از این کارا بکنن شاد بشن روحیه و جنبه دار بشن اینقدر نگن ملت ما عصبی و ناراحت و خشن ...

درسته ولی این کاراشون عواقبی هم داره، مثلا حسرت خوردن دیگران، یا آه کشیدن دیگران، اونوقت تاثیر بدشو تو زندگیشون میزاره

اسی بعضیا هم عکس پروفایل شون و اسم کاربری شون اش مشیه،  فکر نمیکنن یه نفر دلش هوس پفک اشی مشی م ...

آره اره  درست میگی     

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
درسته ولی این کاراشون عواقبی هم داره، مثلا حسرت خوردن دیگران، یا آه کشیدن دیگران، اونوقت تاثیر بدشو ...

الان من با حال خوش می‌یام توی نی نی سایت هر کسی حالش بد بوده تاپیک زده چرا عید اینجوریه؟ سفر کوفتمون شد و ... هیچ کدوم از کسانی که خوشحال هستند تاپیک نمی‌زنند که! این که حال خوب من با هزار تا ناله و ناراحتی تمام وقت دیگران (تمام سال مثلا توی این سایت) خراب بشه تاثیر بد نداره؟

ولی عکس خوشحالی و شادی دیگری تاثیر بد داره؟ به نظرم این یک غلط فراگیر فرهنگی هست که ما داریم که باید خوشی را پنهان کنیم و غم را جار بزنیم. نسبت به دیگران تنگ نظر باشیم و فرض کنیم که بقیه هم نسبت به خوشی ما تنگ نظر هستند.

چقد کوچولویی تو      

😘😘😘😍😍

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706