2733
2734
نه .ولی فکر کردم ازدواج کردی

نه بابا

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفت و آمد خانوادگی تا حدودی داشتیم تنها چیزی که نظر منو جلب کرد اینکه کمی دروغگو به نظر میاد 

گلم دروغ سرچشمه همه بدیهاست،اینو جدی بگیر،به آدم درغگو نمیشه اعتماد کرد،اعتماد هم یکی از پایه های رابطه سالم هستش

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
درسته .من دارم میرم پیش روانشناس ،گفت وسواس نیست طبیعیه و مرحله سوگ میگذرونی ولی اعتماد به نفسم پایی ...

صبور باش عزیزم خیلی سخته اما زمان همه چیز درست میکنه

اینو بدون آدم ازدواج نکرده شاید ۲۰درصد خوشبخت نباشه اما تو یه ازدواج بد آدم ۷۰درصد خوشبختی از دست داده

یه ازدواج بد اشتها سلامت جسم زندگی خلنوادگی هر چی که فکرش کنی خراب میکنه  

زندگی رو خدا میده نگران نباش

2731
گلم دروغ سرچشمه همه بدیهاست،اینو جدی بگیر،به آدم درغگو نمیشه اعتماد کرد،اعتماد هم یکی از پایه های را ...

اعتماد یکی از پایه های ارتباط سالمه یادم میمونه ممنون عزیزم

گلم دروغ سرچشمه همه بدیهاست،اینو جدی بگیر،به آدم درغگو نمیشه اعتماد کرد،اعتماد هم یکی از پایه های را ...

شما درست میگین شوهر من همون اول گفت زن دومش رفته خارج درصورتیکه ایران بود و خودش هم میدونست کجاست دومی هم گفت دشمنه ازش نپرس از دومی پرسیدم یه چیزایی گفت که من بعد شش ماه متوجه شدم که دیگه عروسی کرده بودم

منم دلم میخواد همینکارو بکنم 

گلم میدونم نگرانی آینده اتو داری،اما به الانت فکر کن و بدون کار درستی کردی،بیماری ج ن س ی درمان نمیشه به همین راحتی،اینکه ایشون کم انجام داده از ترسش بوده،پس سعی کن فکر نکنی بهش خودتو مشغول کن با دوستات برو بیرون،کلاس برو،سینمایا سرگرمی مورد علاقت،ورزش و پیاده روی کمکت میکنه از اینحال دربیای،بعد هم تا روحت رو ترمیم نکردی اصلا به این زودیها فکر ارتباط با فرد جدید رو نداشته باش چه برسه ازدواج،چون درصد انتخاب اشتباهت میره بالا،اول  سعی کن   رو خودشناسی ت کار کنی   ،اهداف جدید برای خودت مشخص کن،همه چیز برات بهتر میشه

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
2740
شما درست میگین شوهر من همون اول گفت زن دومش رفته خارج درصورتیکه ایران بود و خودش هم میدونست کجاست دو ...

ایشون میدونسته شما از اون دوتا تحقیق کنی به یک نتیجه واحد میرسی و متوجه انحرافش و اخلاق تندش میشی و جواب مثبت نمیدی برای همون مانع شده عزیزم

ممنون عزیزم انشالا

روزهای پیش روت خیلی خوب هستن گلم ،و این فقط دست خودته،این  رابطه ارو به فراموشی بسپار و فقط تجربیاتش رو نگهدار ،تو میتونی عزیزم،روزهای توأم با آرامش و شادی فروان برات آرزومندم،سال نو و روزگاری نو  

شما چطور باهاش آشنا شدی اولش متوجه نشدی تو ک بار دومت بودچرا دقت نکردی

یه نفر واسطمون بود یه نفری که خیلی نسبت بهش شناخت داشتیم .گفت عالیه منم یه دوبار باهاش صحبت کردم دیدم بد نیست دل دادم بهش ببخشید احمق شدم .اولش یه چیزایی ازش دیدم جدی نگرفتم همین چیزای کوچیک بعد بزرگ و جدی شد .

روزهای پیش روت خیلی خوب هستن گلم ،و این فقط دست خودته،این  رابطه ارو به فراموشی بسپار و فقط تجر ...

ممنون عزیز دلم انشالا و همچنین برای شما .سعی میکنم تلاش کنم برای بهبودی🙂🌹

ایشون میدونسته شما از اون دوتا تحقیق کنی به یک نتیجه واحد میرسی و متوجه انحرافش و اخلاق تندش میشی و ...

اخه بعدا که از خر دو تحقیق کردم اصلا حرف از انحراف جنسیش نزدن فقط مادر یکیشون گفت خیلی چیزای دیگم میدونه که به ما نمیگه

2706