2733
2739
چطوری دخترای مجرد و دخترایی که طلاق نگرفتن تن به ازدواج با مرد مطلقه دو بار زن طلاق داده میدن!!من یب ...

الان این خواستگار من خانواده خوبی داره شرایطش خوبه ولی سر در نمیارم مشکلش چی بوده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوندین؟

اره عزیزم خوندمش ..بنطرم ادم خطرناکیه..

بنطدم ازاوناییه که اگه از بچه دار بشی هم جرات نکنی بچه رو باهاش تنها براری ..یا دور از جون ممکنه به خواهرت چشم داشته باشه 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2731
چطوری دخترای مجرد و دخترایی که طلاق نگرفتن تن به ازدواج با مرد مطلقه دو بار زن طلاق داده میدن!!من یب ...

پولداره و خوشتیپ و قیافه😂😂😂 پیفیوز خاستگار منم بود

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
عزیزم حتما برید مشاور .فقط یه مشاور نه  چند تا و بعد اینکه رفت و آمد خانوادگی داشته باشین هر چی ...

رفت و آمد خانوادگی تا حدودی داشتیم تنها چیزی که نظر منو جلب کرد اینکه کمی دروغگو به نظر میاد 

اره عزیزم خوندمش ..بنطرم ادم خطرناکیه.. بنطدم ازاوناییه که اگه از بچه دار بشی هم جرات نکنی بچه رو ب ...

به خدا همین حس رو داشتم همش میترسیدم ازینکه در آینده بچه باهاش تنها باشه البته رابطش با بچه ها رو دیده بودم کاری بهشون نداشت ولی دختر خواهرم ده سالش بود هیکلش خوشگل به من گفت این بعدا خیلی خوش هیکل میشه من ناراحت میشدم اما فکر میکردم من زیادی حساسم 

رفت و آمد خانوادگی تا حدودی داشتیم تنها چیزی که نظر منو جلب کرد اینکه کمی دروغگو به نظر میاد 

پس نکن بذار با یه فرد بهتر عزیزم من انقدر پشیمونم که میگم کاش به گذشته برمیگشتم

2740
الان این خواستگار من خانواده خوبی داره شرایطش خوبه ولی سر در نمیارم مشکلش چی بوده ؟

اگر خودش به دلت نشسته،باید حتما از همین مشکلش سر دربیاری که چرا جدا شده،و شناخت از خودش پیدا کنی گلم چون

خانواده خوب و موقعیت خوب که تضمینی نیست
اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
تاپیکت رو خوندم اگر به جای تو بودم حتما جدا میشدم حتی اگر دیگه هرگز ازدواج نکنم 

تنهایی هم اونجوری بد نیست،الان من دارم با پسرم بدون شوهرم زندگی میکنم ،فاجعه نیست عزیزم 

نترس ،هر چی باشه بهتر از این زندگیه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
منم مثل تو ولی موقعیت پیش نیومده. چطور موقعیت پیش آوردی؟ منم واقعا به مرز سکوت رسیدم.

من محل زندگیم رو تغییر دادم و از ایران رفتم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
یعنی مرد دو بار طلاق داده ؟باهاش ازدواج کردی با همچین مردی؟

😐😐😐مگه هرکی خاستگار باشه باهاش ازدواج میکنن؟👀

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
عزیزم شما برو پیش روانشناس و مشاور مشکلت بگو تا بتونی تصمیم محکمی بگیری اینجور که معلومه وسواس داری ...

درسته .من دارم میرم پیش روانشناس ،گفت وسواس نیست طبیعیه و مرحله سوگ میگذرونی ولی اعتماد به نفسم پایینه .شما خوندی؟نظرت چیه ؟مشاور گفت جدا بشو .و تمام دلتنگی و ... طبیعیه

2706