2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر خاله ی من سومی رو طلاق داد😑😐 چون اخلاقش خیلی گنده

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2728
این اتفاق برای شما افتاده؟

داره میافته چون مجبورم همسر اولم سرد بود تا جایی که من باکره گذاشت .همسر دومم انقدر گرم بود که انحراف جنسی داره ولی نمیدونم کارم درسته یا نه

من میخوام این کارو بکنم

هنوز وارد مراحلش نشدم

نمیدونم بعدش چی میشه اما اونجا خوشحال نبودم،احساس پوچی بهم دست داده بود و فکر میکردم دارم روزهای خوب زندگیم رو تلف میکنم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
داره میافته چون مجبورم همسر اولم سرد بود تا جایی که من باکره گذاشت .همسر دومم انقدر گرم بود که انحرا ...

انحراف جنسی چیه؟!

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢
2740
من میخوام این کارو بکنم هنوز وارد مراحلش نشدم نمیدونم بعدش چی میشه اما اونجا خوشحال نبودم،احساس پو ...

منم البته الان که اومدم خونه بالام خیلی نگران آیندم هستم

ای بابا 

چه بد شانس بودی شما

ولی اگه انحراف اخلاقی داره ..کار خوبی میکنی

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
منم البته الان که اومدم خونه بالام خیلی نگران آیندم هستم

به نظر من برای من نمیتونه چیز بدی باشه،نمیدونم شاید بعدا اینطور فکر نکنم

البته من خانواده هم ۱۰۰٪ موافق جداییم هستن

من خسته بودم و چند سال به مرز سکوت رسیده بودم،یعنی از هر چیزی هم ناراحت میشدم دیگه هیچی نمیگفتم

زده بودم به بی خیالی ولی الان موقعیتش پیش اومد که تمومش کنم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
2706