1421
1389
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 59 پست
تحمل کن تا مدرک دستت بگیری 

چجوری ؟

گوشیشو زیاد نمیتونم چک کنم و همرو پاک میکنه 

به دوبار تعقیبش کردم چیزی دیتگیرم نشد 

نمیتونم مچش بگیرم 

ولی مطمینم خیانت کرده 

مشاور طب سنتی هستم😊😊هر کس مشاور میخواهد به ایدی [email protected]پیام بدید

نمیخام ته دلت خالی کنم استارتر 

شوهر منم همین بود نه تنها شرمنده نشد بذارم شد

راه اخر رو الان برو

جیغ و داد راه بنداز 

قهر کن

مثل من ساکت بشینی دو سه سال بعد مجبور میشی همین کارو بکنی

چرا نمیتونه طلاقت بده

مهراوه بذار اجرا

مثل من خودتو بی ارزش نکن

عشق من پسرم
چون اخر شب بوده بعدم مست بود میگم شاید حواسش نبوده  گوشیشو مطمینم پاک میکنه  چیزیزدستگیر ...

می خواستم بگم مست باشه حتما سوتی میده ، یا تعقیبش کن ، اگه بفهمی باید ازش جدا بشی یعنی میشی اگه باشی شخصیت خودت زیر سوال میره ،، به شخصه بهم ثابت شده اگه می خوای جدا نشی پیگیری نکن

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

نمیخام ته دلت خالی کنم استارتر  شوهر منم همین بود نه تنها شرمنده نشد بذارم شد راه اخر رو الان ...

مطمینم خیانت کرده 

چجوری زنگ بزنم دختره؟

تاپیکای قبلم بخون میفهمی  اخه قشنگ ده دقیقه قبل از امدن خونه زنگ زده بود

اول بگو قصدت طلاق گرفتنه یا موندن....

اگه نمیخوای طلاق بگیری سعی نکن بروش بیاری چون خودت ضایع میشی واون پر رو تر....

یه راه دیگه ام داری اگه پشتوانه داری..

مدرک جمع کن تهدیدش کن که شکایت میکنی و ....

حق طلاق ومال اموالشو بزن بنام خودت 

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔
1401
می خواستم بگم مست باشه حتما سوتی میده ، یا تعقیبش کن ، اگه بفهمی باید ازش جدا بشی یعنی میشی اگه باشی ...

ببین باید بهش ثابت کنم تا حالش جا بیاد چون همش ب من بری میکنه توهین میکنه هیلی ادعاش میشه

باید ثابت بشه ک خیانت کرده 

اول بگو قصدت طلاق گرفتنه یا موندن.... اگه نمیخوای طلاق بگیری سعی نکن بروش بیاری چون خودت ضایع می ...

راه اخر خوبه

فقط نمیتونم مدرک جمع کنم 

حواسش خیلی جمعه 

گوشیشم در دسترس نمیزاره بعدم همرو پاک میکنه 

راه اخر خوبه فقط نمیتونم مدرک جمع کنم  حواسش خیلی جمعه  گوشیشم در دسترس نمیزاره بعدم هم ...

تعقیبش کن عزیزم...

بایه خط تازه تلگرامشو هک کن از همه چیز اسکرین شات بگیر

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔
1394
مطمینم خیانت کرده  چجوری زنگ بزنم دختره؟

با گوشی شوهرت زنگ بزن که جواب بده

هر لحظه هم که ثابت شد وقتتو تلف نکن برو که بیاد منت کشی با شرط و شروطی برگرد

اشتباه من رو تکرارنکن

عشق من پسرم
با گوشی شوهرت زنگ بزن که جواب بده هر لحظه هم که ثابت شد وقتتو تلف نکن برو که بیاد منت کشی با شرط و ...

واسه تو چجوری بود؟

میشه دقیق بگی چیکار کنم؟

الان گوشی شوهرمو بگیرم زنگ بزنم دختره بگم چی؟

خب بعد ب شوهرم نمیگه؟

با طناب پوسیده خانومای نینی سایتی که زندگی خودشونم خراب و ویرانه نرو تو چاه  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
چجوری با یه خط دیگه تلگ...رامش هک کنم؟؟؟

یه خط بگیر سعی کن بنام خودتم نباشه..

بنداز روگوشیت بعد باشماره شوهرت تلگر...ام نصب کن یه کد اس ام اس میشه به گوشی همسرت کد رو وارد کن وسریع پاکش کن نباید شوهرت بفهمه ها...

بخاطراین گفتم سیم جدید بگیر چون که تمام مخاطبینت میره توگوشی شوهرت اگه سیم کارتت مخاطب نداشته باشه نمیفهمه ..

میتونی هم مخاطبینتو همشو اول پاک کنی..

1396
واسه تو چجوری بود؟ میشه دقیق بگی چیکار کنم؟ الان گوشی شوهرمو بگیرم زنگ بزنم دختره بگم چی؟

برا من که شک کرده بودم حدود یکسال طول کشید که مچش رو گرفتم و دیگه نتونست حاشا کنه

قبلش هر چی میگفتم زیر بار نمیرفت اما یکروز چتاشون رو پاک نکرده بود گرفتنش افتاد غلط کردن و کات کرد

منم راحت گذشت کردم نه قهر نه شرط هیچ

بار دوم چند ماه بعد مچش گرفتم با یکی دیگه باز به غلط افتاد و گذشتم

اما کم کم دیدم کات نکرده و ادامه منم هر بار کلی دعوا اما اون پرروتر و گستاخ تر

الان چهار ساله زیر ابی می‌ره من هشت ماهه که زندگیم افتضاح شده دیگه مثل سابق نیس که هم خیانت میکرد هم برا من کم نمی‌داشت الان حسابی بمن توهین و تحقیر و ناسزا میگه

میگه بی حق و حقوق باید بری از زندگیم هشت ماهه همش دعوا و جنگ اقامت دوقورت و نیمشم باقی

دیگه بریدم خونه بابامم با یک بچه مهرم گذاشتم اجرا قصدم جدایی‌

عشق من پسرم
مثلا زیر صندلی راننده یا تو یه عروسک که جلوی ماشین میگزارن جاسازی کنی که تو عروسک ب ار بهتره اصلا پی ...

نمیدونی قیمتاش چجوریه؟

نمیدونی قیمتاش چجوریه؟

نه تا حار نخریدم ولی دیدم از سیصد چهارصد هست تا چند میلیون ،باید بپرسی تا چند ساعت می تونه صدا ضبط کنه  ، هر چه قایل ضبط صداش بیشت. باشه بهتره ،حالا من دقیق نمین از خود ف کشنده ها بپرسی بهتر راهنمایی می کن. از فروشگاههای که وسایل جانبی کامپیوتر می فروشن بخر

1331