1464
1411
عنوان

خیانت

539 بازدید | 59 پست

خانما توروخدا بیاید حالم خوب نیس هیچ کسم نیس باهاش حرف بزنم...

دیشب مطمین شدم شوهرم بهم خیانت میکنه

شماره دخترو برداشتم از تو گوشیش اما نمیدومم چیکار کنم 

دیشب بجای ک کنار من باشه رفته بود بیرون با دوستش بعد امد خونه من گوشیش چک کردم یه شماره بود ک اخرین بار ساعت یک بهش زنگ زده بود شماره برداشتم زدم تو گوشیم دختر بود

دنیا رو سرم خراب شد

بگید چیکار کنم

باهاش حرف بزنم؟

زنگ بزنم دختره

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

اینا احتمالات درست یا غلط اول مطمعن شو بعد

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)

زنگ بزن به دختره خودتو خواهر همسرت معرفی کن بگو فلانی گفته میخام با دوست رخترم اشنا بشی باهاش از سر دوستی وارد شو ببین رابطه شون تا چه حد پیش رفته . یا اصلا شاید رابطه ی در کار نبوده

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
اینا احتمالات درست یا غلط اول مطمعن شو بعد

تاپیکای قبلم بخون شک داشتم ولی الان مطمینم

البته نفهمیدم اون زنگ زده بود یا این ب اون زنگ زده بود ساعت ۱ شب 

چجوری مطمین شم؟

1447
زنگ بزن به دختره خودتو خواهر همسرت معرفی کن بگو فلانی گفته میخام با دوست رخترم اشنا بشی باهاش از سر ...

احتمالا یه سه سالم از شوهرم بزرگتره 

متولد ۶۴ هس احتمالا 

تاپیکای قبلم بخون شک داشتم ولی الان مطمینم البته نفهمیدم اون زنگ زده بود یا این ب اون زنگ زده بود س ...

جز چک کردن گوشی و کنترلش راهی نیست ولی بهتره به روی خودت نیاری تا کامل جریانو بفهمی

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)
جز چک کردن گوشی و کنترلش راهی نیست ولی بهتره به روی خودت نیاری تا کامل جریانو بفهمی

حالم خیلی بده خیلی 

فقط دلداریم بدین راهنماییم کنیدچ

چجوری بفهمم

1474
خب بعد ب شوهرم نمیگه؟

خب بگه مهم اینه که تو آمارشو از زبون خود دختره دراوردی دیگه همسرت نمیتونه حاشا کنه اگه تونستی صدای زنه رو هم ظبط کن

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
خب بگه مهم اینه که تو آمارشو از زبون خود دختره دراوردی دیگه همسرت نمیتونه حاشا کنه اگه تونستی صدای ز ...

ینی واقعا زنگش بزنم؟

اخه شاید دهتره بدونه شوهرم زن داره بعد ضایع نمیشم؟

حالم خیلی بده خیلی  فقط دلداریم بدین راهنماییم کنیدچ چجوری بفهمم

ان شالله که زیاد رابطشون پیش نرفته باشه و اولش باش ولی بدون با قهر و ازخونه رفتن درست نمیشه با سیاست رفتار کن بذار کامل پشیمون بشه 

1457