2733
2734
عنوان

قهر خواهر شوهرم با من ☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 4243 بازدید | 52 پست
کاش میشد منم قطع رابطه کنم کلا باهاشون خیلی بی ادبن و اصلا دوستم ندارن

تو فقط سیاست داشته باش پیش شوهرت، نگو من نمیام خونه مامانت و فلان، فقط پیش شوهرت خوب باش دیگه شوهرت همیشه طرف تو رو میگیره منم قبلا شرایط تو رو داشتم شوهرم منو به زور میبرد خونه مادرش در صورتی که اونا همشون باهام قهر بودن و تو جمع اصلا باهام حرف نمی دن دیگه منم خودمو جلو شوهرم خوب نشون دادم شوهرم فهمید اونا باهام بدن ولی خب شوشو هیچوقت پیشم اینو نگفت چون خانوادشو دوست داره خودم حس کردم فهمیده اونا باهام بدن برا همین اصرار نمیکرد دیگه برم خونشون کامل قطع رابطه کردم دیگه خودشون نمیدونم چی شد باهام خوب شدن هر چند که الان خوب بودن و بد بودنشون برام مهم نیست. 

با خواهر شوهرای دیگه ام چطور رفتا  کنم اونام فقط سلام بدم اونا خیلی خشک رفتار میکنن باهام یا رو ...

ب نظر من با اونام دست بده ولی برا روبوسی جلو نرو

من ک میخوام بگم سرما خوردم

اصلنم برام مهم نیس بس ک مادر شوهرم آشغاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو فقط سیاست داشته باش پیش شوهرت، نگو من نمیام خونه مامانت و فلان، فقط پیش شوهرت خوب باش دیگه شوهرت ...

از حالا همینکارو میکنم باید قوی باشم تا بتونم تحمل کنم تو جمع باهام بد برخورد کردن اذیت نشم

من پدرشوهرم باهام قهره.میرم خونش.سلامم میکنم.ولی دیگه کاری ب کارش ندارم تا بگم خداحافظ و برم از خونش بیرون.

شوهرم میگه احترام پدرومادرم واجبه.ولی اگه برخوردی کردن تو سکوت کن بزارش ب عهده من.

ولی درکت میکنم استارتر.خیلی حس منفی با بار انرژی سنگینی به آدم میده.

2740
من پدرشوهرم باهام قهره.میرم خونش.سلامم میکنم.ولی دیگه کاری ب کارش ندارم تا بگم خداحافظ و برم از خونش ...

اره دقیقا اینا یه جوری باهم متحدن وقتی با یکی قهرن همشون باهم بهش کم محلی میکنن براشون فرقی نداره طرف کیه یا حق با کیه همه خوبی های طرفو یادشون میره

دوستان لطفا کمک کنین بیشتر نظر بدین تا ببینم کار درست کدومه فقط سلام خالی بکنم یا کلا سلام نکنم؟

عزیزم سلام روباید کنی سلام کن جواب نداد دفعه بعد عین خودش رفتارکن یه ذره براخودت ارزش قائل شو من کسی به مادرم توهین کنه آدم حسابش نمیکنم  اون بزرگتر حالیش نیست توباشه اگه خودتوخوردکنی دیگه سبک میشی شوهرتم برات ارزش قائل نیست من عمم مادربزرگم پیشش بود بابام گفت حق نداریداسم خونه روبیارید زدبه اسمش اینایه چیزیم طلبکارشدن دل مادرتو شکستن

.
عزیزم سلام روباید کنی سلام کن جواب نداد دفعه بعد عین خودش رفتارکن یه ذره براخودت ارزش قائل شو من کسی ...

آخ دقیقا حرف دل منو زدی خیلی پر رو تشریف دارن یعنی سلام بکنم رد شم ؟ درست فهمیدم؟ 

آخ دقیقا حرف دل منو زدی خیلی پر رو تشریف دارن یعنی سلام بکنم رد شم ؟ درست فهمیدم؟ 

اسی دیدی دارن نگات میکنن که سلام کنن سلام کن دیدی قصد ندارن سلام کنن تو هم سلام نکن وا مثلا چرا ازشون بترسی؟؟؟ 

2706