2737
2739
عنوان

قهر خواهر شوهرم با من ☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 4243 بازدید | 52 پست

البته اسی میدونم وقتی میبینیشون استرس میگیری چون بلد نیستی مثل خودشون باشی ولی یه بار مث خودشون رفتار کن دیگه کم کم برات عادی میشه حالتو میدونم چون منم قبلنا این استرسو داشتم دو سه بار که مث خودشون رفتار کنی برات عادی میشه، فقط جلو شوهرت به بابا و مامانش احترام بزار چون برا مرد احترام به پدر و مادرش مهمتره تا خواهراش، خواهراشو ول کن

البته اسی میدونم وقتی میبینیشون استرس میگیری چون بلد نیستی مثل خودشون باشی ولی یه بار مث خودشون رفتا ...

با پدر و مادرش خوبم مثل قبل احترامشونو دارم کادو روز مادرم کادوی خوب بردم با اینکه میدونم همه نقشه ها رو مادرشوهرم کشیده ولی اصلا ناراحتیمو جلو اون نشون نمیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ دقیقا حرف دل منو زدی خیلی پر رو تشریف دارن یعنی سلام بکنم رد شم ؟ درست فهمیدم؟ 

نه براباراول واقعا درست سلام کن سنگین ورسمی که لاقل همه بفهمن تو مشکلی نداری وثابت بشه خودشون رفتارشون درست نیست سلام کن دست نده اولش اگه جوابتو دادن که هیچی اگه ندادن دفعه بعد سلام نکن یه سلام گذراکن وردشو خوبی ازآدم کم نمیکنه ولی آدم بادست ورفتارخودش شخصیتش رومیسازه پس فردا خودتو کوچیک کنی بچت هم تحقیرمیشه کلا خنثی باش شوهرا همیشه فک میکنن خواهراشون ازآسمون اومدن وتافته ان خودتوپیش شوهرت خراب نکن سنگین ورنگین وباسیاست اینطور جواب مادرتودادن خدامیدونه فرداها باتوچیکارکنن 

.
نه براباراول واقعا درست سلام کن سنگین ورسمی که لاقل همه بفهمن تو مشکلی نداری وثابت بشه خودشون رفتارش ...

منم خیلی ترسیدم ازشون اصلا فکر نمیکردم همچین ادمایی باشن دور از جون بعد هزار سال واسه شوهرم اگه اتفاقی بیافته ممکنه حتی بچمو ازم بگیرن بعد این قصیه به شوهرم گفتم حضانت بچمو میدی بهم من از اینا میترسم 

2731
به خاطر پول چشمشونو رو همه چی میبندن 

خلاصه توهم زرنگ باش بچتو به شیوه خودت تربیت کن پس فردانذاره توکاسه ت شایدبگی حالا کوتابزرگ بشه اما زمان زودترازاونچه بگی میگذره چرا خودتو کوچیک کنی همیشه پشیمونیش واست بمونه 

.

اسی جون چکار کردی حالا با خواهرشوهرات میونت چجور  شده  سلام کردی یانه

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2740