2410
2553
عنوان

قهر خواهر شوهرم با من ☹☹☹

4210 بازدید | 52 پست

بچه ها از اول میگم من و شوهرم دختر عمو پسر عموییم و مادربزرگمون فوت شده یه خونه ازش مونده که مامان من ۲۰سال توش زندگی کردن و کنارش همه مشکلات پدر بزرگ مادر بزرگم از جمله مریضی و نگهداری با مادر و پدر من بوده مادر بزرگم ۲ سال تو جا افتاده بود پوشکش میکردن و بین ۷ تا بچه فقط پدر و مادر من جمعش میکردن حالا تو همون حیاط که پدر و مادر من میشینن خواهر شوهر وسطی منم یه خونه کوچیک داره که از تو حیاط اینا رفت و آمد میکنه در حالی که راه رفت و آمد خونش از یه راه دیگه هست قانونا و نباید از اینجا بره و بیاد ۱۸ ساله که وضعیت همینه حالا بعد فوت مادر بزرگم میخوان خونه رو بفروشن و مادر من که ۲۰ سال اونجا بود گفت من میخرم خونه رو ولی باید خواهر شوهرم راه رفت و آمدشو جدا کنه و دیگه از حیاط استفاده نکنه و خانواده شوهرمم سخت مخالفت کردن و گفتن یا نصف حیاط رو باید بدین به دختر ما یا ما رضایت نمیدیم و این وسط خواهرشوهرم یه برخورد بدی با مامان من داشت و بی احترامی کرده بود و بعدش کلا خانواده شوهرم گفتن خونه مادر بزرگمو واسه خواهر شوهر بزرگم میخوان و نصف حیاط رو هم واسه خواهر شوهر وسطی اونم به نصف قیمتی که مامان من قرار بود برداره و گذشت و بعد برخورد خواهر شوهرم با مامانم مامانم از اونجا پاشد و الان ۳ ماهه از خونه رفته من بعدش با خانواده شوهرم سر سنگین شدم در حالیکه قبلش مث پروانه دورشون میگشتم و الان خواهر شوهرام و برادر شوهرم با من قهر کردن و خواهر شوهر وسطیم علنان تو جمع جواب سلاممو به زور و با منت میده من از الان استرس عید رو دارم که چطور میخوان باهام برخورد کنن به نظر شما چیکار کنم برخوردم با خانواده شوهرم چطور باشه خواهرشوهرمو سلام کنم یا نه ؟ شما باشین چیکار میکنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
واقعا؟ با بقیه خواهر شوهرام و برادر شوهرم چطور باشم ؟

باهیچکس خودتو کوچیک نکن وقتی به مادرت بی احترامی کرده بزار بفهمن بی احترامی دو طرفه هست 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2714
اگرقبلاسلام میکردی جواب نميدادن لزومی نداره بازم سلام کنی مخصوصا اگرهمسرتون پشتتون باشه

همسرم تا قبل سلام نکردن خواهرشوهرم پشت من نبود و میگفت اونا کاری نکردن و این چیزا تو تقسیم ارث و میراث طبیعیه ولی بعد جواب سلام ندادن خواهر شوهرم بکم کوتاه اومده ولی بازم میگه کشش نده باید کدورتا از بین بره

عزیزم وقتی تعزیف کردی فوری شخصیتشو فهمیدم فوق العاده حسود و بی حیاس مام داریم تو فامیل تو فقط یه سلام خشک بده و دیگه کاریت نباشه چون اینجور ادما بعدا انقدر پشتت میگن عرسمون یه سلامم نمیکنه تا بیای ثابت کنی ادمو رسوا کردن

تو کاریت نباشه سلام احوالپرسیت و بکن اونا شعورشون برسه درست ج میدن نرسه ج نمیدن،در کل بزار آدم بده اونا باشن نه تو

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
اگرقبلاسلام میکردی جواب نميدادن لزومی نداره بازم سلام کنی مخصوصا اگرهمسرتون پشتتون باشه

من از الان گفتم عید خونه خواهرات نمیام اونم میگه تنها میره منم گفتم توقع نداشته باش اگه رفتی مثل قبل باهات مهربون باشم رفتا م باهات عوض میشه چون منو کوچیک میکنی 

منکه 5 تا خواهرشوهر دارم، خواهر شوهر بزرگی همیشه پرو بازی در میآورد در صورتی که من خیلی از خانواده شوهرم سرترم از همه لحاظ ولی چون بهشون احترام میزاشتم خودشونو خیلی بالا میگرفتن الان اصلا یک ساله با خواهر شوهرم قهرم تو جمع هم باهاش سلام نمیکنم نه اینکه آدم بی معرفتی باشم بگم احترام به بزرگترم بلد نیستم چرا خوبم بلدم احترام گذاشتنو ولی از دلم رفته نمیتونم باهاش سلام علیک داشته باشم حالم ازش بهم میخوره، خدا اون روزو نیاره یه وقت به خانوادم بی احترامی کنه دهنشو سرویس میکنم. 

2706