2733
2734
عنوان

شوهرم داره با دوستش میره سفر عیدو بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 90 پست
اتفاقا پاسپورتش دستم بود بردم گذاشتم جلوش گفتم برو دنبال کارات ک بری اما برو گفتنم از صد تا نرو گفتن ...

حالا که پاسپورتشو دادی دیگه بهت شک نمیکنه وردار پاسشو یه جا قایم کن سفرش کنسل بشه بعدا بدون اینکه بفهمه کار شما بوده پاسپورتشو رو کن 

واقعا نزار بره 

کدوم شهر میخواد بره انتالیا؟ الانیا؟ وان؟سیده؟ استانبول؟ کدوم؟

من ترکیه زندگی میکنم حالا از دخترای روس  و زن خرابای خارجی که بگذری همین زنای خراب ایرانی تو ترکیه پرن 

دم عید میان اویزون مردای ترک و ایرانی میشن همه جوره خودشونو دراختیارشون میزارن واسه اینکه خرج سفرشون دراد 😐امروز داشتم به جون دولت ایران دعا میکردم عوارض خروجو گرون کرد این اراذل اوباش پاشون قطع شد 😂 الان اکثرا خانواده ها میان قبلا زنای فاسد هرروز اینجا پلاس بودن حالمونو بهم میزدن  با کثافت کاریاشون

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
خخخخخخ من بودم میپیچوندم بعدم آتیش میزدم دلم خنک شه

خخخخخ 

ولی خب این اقا واسش عقده شده یبار بره سفر مجردی 

اینبارم پاسپورتشو بپیچونه سری بعدی رو میخواد چیکار کنه 

بنظرم تهدید جدی واسش کارسازه

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخ  ولی خب این اقا واسش عقده شده یبار بره سفر مجردی  اینبارم پاسپورتشو بپیچونه سری بع ...

حالا اشکال نداره تا دفعه بعد خدابزرگه، ولی خدا کنه نتونه بره،،حرصم گرفته

2728
حالا اشکال نداره تا دفعه بعد خدابزرگه، ولی خدا کنه نتونه بره،،حرصم گرفته

نشه استارتر ادرس بده بریم شوهرشو خفت کنیم پاسپورتشو بگیریم اتیش بزنیم😂😂😂😂

نشه استارتر ادرس بده بریم شوهرشو خفت کنیم پاسپورتشو بگیریم اتیش بزنیم😂😂😂😂

من حاضرم ،،پاسپورت ،شناسنامه ،کارت ملی ،همرو میگیرم آتیش میزنیم تا براش درس عبرت شه با خانومش بره سفر

اسی یا نذار بره یا اگه نمیتونی هیچی نگو باهاش خداحافظی هم نکن هر موقع خواست بره یه بهونه بیارو غیب شو بزار تو کف بمونه 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2738
حالا که پاسپورتشو دادی دیگه بهت شک نمیکنه وردار پاسشو یه جا قایم کن سفرش کنسل بشه بعدا بدون اینکه بف ...

والا میگه برم وان 

بعد میگه ن برم کوشاداسی 

بعد میگه دلم میخواد استانبولو ببینم🤔

اگر اومدنی شد بیلبیلکشو میبرم میفرستمش اونور 😁

والا میگه برم وان  بعد میگه ن برم کوشاداسی  بعد میگه دلم میخواد استانبولو ببینم🤔 اگر ا ...

پاسپورتشو بپیچون نزار بره😂

من مشخصاتشو میدم ب محض ورودش ب ترکیه بگیر انقدددد بزنش تا بفهمه دنیا دست کیه

واییی خخخخ😂😂😂😂😂 میخوای بگم دیپورتش کنن😂😂😂😂تا پنج سال نیاد

2706