2737
2739

یه بار گفتم ک ما عقدیم و شوهرم خیلی دلش میخواد مجردی بره ترکیه و میگه هم میرم خرید میکنم هم گردشه و توجیحش از نبردن من اینه ک سفر مجردی نرفته و نیخواد مجردی بره 

من راضی نیستم ب هیچ عنوان اما نمیتونم بیش از اندازه مخالفت کنم ک بعدا بخواد عقده کنه 

بهش گفتم برو اما بدون من قلبا راضی نیستم 

بیاید بگید موقع رفتن چی بهش بگم ک یکم ناراحتش کنم از این ک بی من میره 

خانما نگید نذار بره.طلاق.قهر و اینا راه کارا 

فقط بگید چی بگم ک ذهنش درگیر بشه و مسافرت مجردی کوفتش (بدون دعوا میخوام کوفتش کنم)

نظراتتونو میخونم و لایک میکنم 

بگو دلت میاد منو تنها بزاری و بدون من بری 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی جز بهت خوش بگذره نگو 

بزار تو ذهنش ی زن قوی و معتمد باشی😊

بیشترم دوست خواهد داشت ک بهش اعتماد داری

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2728

مگه الان مجرد هستند که سفر مجردی میرن 

راستش من بودم اصلا طرفش نمیرفتم 

سوغاتی هاشم قبول نمیکردم 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

چه مسخره😐

سفر مجردی دیگه چه کوفتیه؟

بهش بگو منم با دوستام میخوام مجردی برم تایلند هر جوابی بهت داد توام همون رو بهش بگو

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

وا الان یادش افتاده مجردی بره ؟قبلش چکار میکرد؟چرا یه سری اقایون اینجورین !! 

اتفاقا من یکی به خاطر این جور حرف زدنش عمرا بگم بزار تنها بره 

من خودم ادمیم که موافقم همسر ادم گاهی اوقات با دوستاش بره خوش بگذرونه اما این جور حرف زدن شوهرت تو کتم نمیره 😁

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2738
بزار بره  بگو امیدوارم اخرین سفر مجردیت بهت خوش بگذره  ماچش کن بفرستش بره از دماغش درنیا ...

ب گذاشتن و نذاشتن من نیست داره میره 

میخوام کوفتش کنم چون خیلی ناراحتم از این ک بی من میره .طرف مجرده دوست دخترشو برمیداره میره ترکیه اونوقت این میگه ن با زنم نرم حس اضافه بودن ب ادم دست میده

نمیدونم چی بگم ولی کار نامزدتون شایسته نیست بعد عقد یادش افتاده مسافرت مجردی نرفته!؟!!!

ب نظرم ب شدت باهاش سرسنگین باش بعد اینکه برگشت تا مدت ها محلش نده و حتما خودت مجردی برو سفر.

الان ک نامزدین و اوج عاشقانه هاتون این اینجوری میکنه... انشاالله ک همین یک بار باشه

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2706