2733
2734
عنوان

شوهرم داره با دوستش میره سفر عیدو بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 90 پست

خودتم یه جا تور ثبت نام کن مجردی برو خوش بگذرون

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب خدا انقد دلم گرفته  حس بدی دارم  ته دلم حس میکنم یه اتفاقی میوفته نمیره اما اگر   ...

میدونم درست نیست و زندگی میدون جنگ نیست ولی شمام اگر.تونستی پایه جور کنی اخرین سفر مجردیتو برو!!!بگو اونموقع بابام اجازه نمیداد حالا راحتم 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731

عزیزم بزار بره. با خوشی هم بزار بره. اما وقتی رفت اصلا به تماسش جواب نده. میتونی بری سفر مجردی تو هم .اینطوری میشه درس عبرت دیگه تنها نمیره. اصلا هم اخم و تخم نکن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
ب خدا انقد دلم گرفته  حس بدی دارم  ته دلم حس میکنم یه اتفاقی میوفته نمیره اما اگر   ...

قربون دلت عزیزم،،هممون به یه شکلی از دست مردا میکشیم،،ولی مادر شوهرت باید یه چیزی به پسرش بگه ،بگه شما زن داری دیگه با زنت برو،،چیزی نگفته

قربون دلت عزیزم،،هممون به یه شکلی از دست مردا میکشیم،،ولی مادر شوهرت باید یه چیزی به پسرش بگه ،بگه ش ...

ن نگفته زن داری فقط گفته تو این گرونی چرا بری پدرشوهرمم کلا با سفر خارج از کشور مشکل داره چ با زن چ بی زن اما این اصلا براش مهم نیست کی چی میگه دنبال آرزوهاشه

چرا من تنهایی مسافرت رفتن مرد متاهل تو کتم نمیره!!!!!

خوب بگو هول بودی قبل سربازی و سن کم بیای زن بگیری که تازه بعدش یاد مسافرت و خوشگذرونی های مجردیت بیفتی!!!!

خداییش چطور یه مردی میتونه روش بشه به زنش بگه من میرم مسافرت تو بمون!!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740
کلا توی نی نی سایت من در حال تعجب کردنم همه چه روابط شکننده و سستی دارن من ۷ ساله ازدواج کردم باره ...

دقیقا ما هم همینطوریم الان ۸ ساله ازدواج کردیم

تا امروز یکبارم همسرم نگفته تنهایی جایی بره حتی یه رستوران با دوستاش!!!!

همه حا با همیم

من باز تنهایی میام ایران ولی اون طفلک با من میاد با من برمیگرده!!

واقعا سفر با پسرای محرد برای منم بی معنیه نمیتونم درک کنم😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

شوهر منم چن وقته هی مخاد بره مسافرت😐میگه تو حامله ای نمیشه ببرمت البته که من حقشو گذاشتم کف دستش اما خوب چرا بع فکر مجردی رفتن افتاده 🤔

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام

اصلا حس خوبی به تنها رفتتش ندارم

شوهر من با داداشم میخاست بره گرجستان برای کار 

اینقدر دعوا و قهر کردم که نرفت

یولشکی هم کلی نذر و دعا کردم که نره

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

کلا من به مردا جماعت اعتماد ندارم چه برادرم باشه چه شوهرم یا عموم یا هرکی 

هییییییییییییچ مردی مورد اعتماد ۱۰۰درصد نیست

اصلا نمیتونم باورکنم به مردها هم میشه اعتماد کرد

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞