2733
2734
عنوان

شوهرم داره با دوستش میره سفر عیدو بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 90 پست

مردای ایرانی میرن ترکیه و گرجستان و تایلند خانوم بازی خیالت راحت باشه گردشش وایه دختر بازیه 

پاسپورتشو بگیر بپیچون پیدا نکنه نتونه بره

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
منم یه دختر عمه دارم که شوهرش همه جا تنها میره مسافرت ،شمال ،مشهد ،کربلا از ده تا سفر یدونه زنشو میب ...

ن شوهر من زیاد اهل سفر نیست 

فقط میگه یکبار تنها برم خارج کشور چون دوستش داره میره اینم دوست داره باهاش بره 

دوستش پسر خوب و سرب زیریه اون جور ک شنیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مردای ایرانی میرن ترکیه و گرجستان و تایلند خانوم بازی خیالت راحت باشه گردشش وایه دختر بازیه  پ ...

اتفاقا پاسپورتش دستم بود بردم گذاشتم جلوش گفتم برو دنبال کارات ک بری اما برو گفتنم از صد تا نرو گفتنم بدتر بود 

نمیدونم اعتقاد دارید یا ن اما من معتقدم وقتی راضی نباشم ب کاری یا اتفاقی میوفته ک مور نشه یا اگر بشه اونجور ک باید ب طرف خوش نمیگذره 

امیدوارم باز این حس جواب بده

من شوهرم نامزد بودیم هنوز عقد نبودیم عید با دوستش رفتن کردستان عراق منم زنگ زدم به مادرش گفتم الان هدیهاتون پس میفرستم مامانشم ناراحت شد گفت صبر کن از سفر برگردن یه کاری میکنم این پسر(رفیق شوهرم)دیگه دور و برشوهرت نپلکه همونم شد مادرشوهرم بهش زنگ زر گفت با پسر من فطع رابطه کن اونم قطع رابطه کرد شوهرمم از اون به بعد رفیق بازی گذاشت کنار

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2740
یه سفر محردی برای خودت تدارک ببین همون موقع که اون نیست بدونه شما هم مجردی رفتی قشنگ ذهنش درگیر می ش ...

خانوادم مشکل دارن با این رفتن من 

اخه ب نظرم مقابله ب مثل فقط اعصاب خوردی میاره

من برعکس اون یه پارک رفتن بدون خودش بهم خوش نمیگذره😢

ببین من میخواستم یه مدل دیگه حرف بزنم ولی گفتم شوهرته حتما برات مهمه.

میدونی ایراد ما خانوما کجاست البته بیشتر خانوما و بیشتر اقابون.

که خانومه دمش به دم شوهرش وصله(ببخشید)

شوهره هم شعور نداره که بفهمه متاهل شده مجردی نباید بره.یا دمش به خانوادش وصله یا دوستاش(بازم ببخشید)

از این به بعد یاد بگیر کمی مستقل باشی.دوست پیدا کن برو کافی شاپ.مگه تو دل نداری?

الانم اگه باهاش بدبرخورد کنی تنها کسی که اذیت میشه تو هستی چون کسی که تصمیمشو گرفته بره مسافرت اونم ترکیه به هیچی جزء ترکیه فکر نمیکنه.

بهش بگو خوش بگذره 

و خودتم تو عید سعی کن بهت خوش بگذره.

اگه هم عقدی یکم فکر کن واسه عروسی...

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
راست میگهاااا پاسپورتو بپیچون

قشنگ پاسپورتی کارت پایان خدمتی نمیدونم یه چیزیشو بپیچونه اونم لحظه اخر که نتونه دوباره بگیره 

حله 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩