2737
2734
عنوان

نامزد عقدیم برای روز زن برام کادو نخرید بعد گفت مگه تو زنی؟!😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 72 پست
تیکه انداختن اصولا بجای اینکه مرد و شرمنده کنه بیشتر لجباز میکنه،  معلومه خیلی بی تجربه ای عزیز ...

برای همین تاپیک زدم دوست عزیز کم تجربه ام

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
راست میگیا اینم حرفیه... حالا به نظرت بخرم چیزی براش یا ن؟!

اینو براش توضیح بده که توقع داشتی به عنوان همسرش حتی شده یه شاخه گل ازش بگیری،بهش توضیح بده که اینروز ربطی به زن یا دختر بودن نداشته و روز خانومای متاهل بوده،مردا متاسفانه یه کم تو درک این مسائل مشکل دارن،کادوهم من بودم نمیگرفتم اما اگه خودت دلت راضیه بگیر

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از الان نخره بعدا واویلاس خیلی بد انگار طرف خسیس یا خیلی بی اهمیته

والا سه سال نامزد بودیم اینقدرر دست و دلباز بود که خودم بهش میگفتم کمتر خرج کن....همهههه مناسبتا بلااستثناء کادو میگرفت سورپرایز میکرد جدیداً البته خیلی خودشو درگیر کارش کرده 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2731

بنظر من كه تو زن نيستي زشت نيست مخصوصن وقتي به حالت شوخي باشع يا منظورش اين باشه كه رابطه نداشتي. ولي درموزد روز مرد، شما هر كاريو برا دل خودت بكن. اگه كادو دادن خوشحالت ميكنه اين كارو بكن. اگه ميخواي كادو بدي اونو شرمنده كني يا كادو بدي كه اونم به تو بده، نكن. چون ادما با هم متفاوتن و طبق خواسته ما رفتار نميكنن. اينجوري سر خورده ميشي. امااا من برام مهم نيست كادو روز زن نگيرم ولييي اينكه علنن بگن چون زن نيستي نميدم يكم حرص دراره 😊 ميتونن فقط سكوت كنن حداقل :))  

جدی چیکار کنم؟!به نظرت با خرید کادو شرمنده اش میکنم؟!نخرم هم میشه تلافی نمیدونم والا 

روز مرده دیگه برای پدرت کادو بخر فقط

نامزد هر موقع شد شوهر کادو لازم میشه واسه روز مرد تا وقتی نامزده ولنتاین فقط واجبه و تولد و احیانا سالگرد

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2740
برای همین تاپیک زدم دوست عزیز کم تجربه ام

کار خوبی کردی که میخوای از تجربه دیگران استفاده کنی

تجربه ۶ سال زندگی مشترک من میگه هیچوقت اختلافات گذشته و کدورت ها رو دوباره تحت هیچ شرایطی بیان نکن هر وقت چیزی ناراحتت کرد همون موقع عکس العمل مناسب نشون بده و اعتراض کن و تمومش کن واسه همیشه، بعدش هم فقط روزهای خوش و شیرین رو یاداوری کن. چون نامزد هستی اول راهی حیفه 

زیادی نامزد نموندین؟

ن اتفاقا خیلی خوش بود 😅😅😅

نامحرم بودیم ولی میرفتیم بیرون میگشتیم...باور کن از الان که عقدیم بیشتر خوش بودیم و با هم بودیم

کار خوبی کردی که میخوای از تجربه دیگران استفاده کنی تجربه ۶ سال زندگی مشترک من میگه هیچوقت اختلافات ...

چقد خوب گفتی یادم میمونه همیشه مرسی برای راهنماییت دوست عزیز خیلی گلی 😘😘🌹🌹

روز مرده دیگه برای پدرت کادو بخر فقط نامزد هر موقع شد شوهر کادو لازم میشه واسه روز مرد تا وقتی ن ...

ممنون پیتزا سبزیجات جووون😍😍😘😘😘😘😘.... ببخشید اسمتو نمیدونم😅😅😅

چقد خوب گفتی یادم میمونه همیشه مرسی برای راهنماییت دوست عزیز خیلی گلی 😘😘🌹🌹

خواهش میکنم عزیزم من خواهر کوچیک ندارم شما مثل خواهر کوچیکم هستی ایشالا خوشبخت ترین باشی همیشه  

خواهش میکنم عزیزم من خواهر کوچیک ندارم شما مثل خواهر کوچیکم هستی ایشالا خوشبخت ترین باشی همیشه   ...

قربونت عزیزم چقد خوشحال شدم از این حرفت چون خواهری هم ندارم😍😍😍...دقیقا یکی از بزرگترین مشکلاتمون اینه که به خصوص من هیچییی رو یادم نمیره منظورم حرفی که بزنه...همسرم میگه خیلی بده که همه چیز یادت میمونه ولی نگم هم خوب نیست به قول شما همون لحظه هم میگم همسرم میگه حوصله بحثو ندارم... بعد یه مدت میگم میگه بحث قدیمیو پیش نکش...از طرفی بعضی حرفاشو اگر جواب ندم واقعا توهین به شعور خودمه... مثلاً میگه مگه آیه اومده حتماً برای عید لباس بخری با خنده گفتم مثلاً تازه عروسما بعد خندید منم گفتم دیگه لباس نمیخوام... آقا ناراحت حالا یا فیلمش بود یا چیز دیگه آخه سه سال نامزد بودیم هیچییی کم نمیذاشت واسم البته اون زمان هم خیلی اصرار میکرد برات چیزی بخرم من میگفتم فعلاً چیزی ازت نمیخوام آخه هنوز عقد نکرده بودیم لزومی نداشت خرج منم بده...از طرفی میترسم بد عادت بشه به نظرت تو این مواقع چیکار کنم؟'