2726

خیلییی ناراحت شدم از حرفش بعدم گفت منظوری نداشتم...ولی عذرخواهی نکرد...به نظرتون برای روز مرد براش هدیه بخرم؟!

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه بگو مگه تو مردی

ینی تلافی کنم؟ درسته حرف زشتی زده ولی اینجوری که منم باهاش فرقی نمیکنم

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بگو مرد نمیبینم براش کادو بگیرم برو هروقت مرد شدی بیا دنبال کادوت😅😅

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
باید میگفتی اگه من زن نیستم از بی عرضگی توئه🤣🤣🤣

من گفتم معنی حرفت خیلی زشت بود چون ما رابطه به اون صورت نداشتیم 

عزیزم حرف زشتی نزدی شما دختری و تو روز دختر هدیه میگیری😁مثبت فک کن 

ولی چون تقویم روز پسر نداره بهش تو روز مرد هدیه بده

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم
2706