2737
2739
عنوان

وای هر چی گشتم نبود . ادامه شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 60 پست
شپش یه دونه پیدا کردم الان رشک تو سرمه . خدا خیر نده به این رشکا نمیرن . خاک تو سر هر چی شپشه

دختر منم داره تو سرش یه هفتست درگیرم😭به یه نفر بگو بشینه دونه دونه رشکارو دربیاره از موهات.فقط اینجوری ازبین میرن.دوتا تاپیکم زدم برا دخترم من.یدونه هم نذار بمونه

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
خب طول میکشه .اتو رو بایو با ضخامت خیلی کم بکشی رو موهات  این کارایی ک من میگم و بکن جواب میگی ...

باشه ممنون . خیلی میترسم از بین نرن 

فقط تنها امیدم به زندگیم بچمه  . خدایا خودت مراقبش باش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
موهای دخترت دکلره کردی؟

اره طفلی سرش بلا نموند اوردم اخراش هم خودم مریه میکردم هم اون 

موهاشو ک دکلره کردم یه رنگ خوشگلم گذاشتم سرش کیف میکرد 9سالشه ولی اونقدر ک اون علاقه داره ب اینجور چیزا تو کل خاحدان کسی علاقه نداره 😂😂 .از مدرسه احضارم کردن گفتم سرش شپش داره انجام دادم .گفتن رنگ تیره بزار .یه ماهی رنگ زیتونی بود بعد رنگ مشکی گذاشتم 

اره طفلی سرش بلا نموند اوردم اخراش هم خودم مریه میکردم هم اون  موهاشو ک دکلره کردم یه رنگ خوشگ ...

شپشه خوش یومن بوده واسه دخترت😂 به ارزوهاش رسیده

2740
استارتر چی شد رشک گرفتی؟ حتما دلیلی داره یه دفعه ای نمیشه

تو سر پسرم رشک پیدا کردم گشتم شپش هم بود . بعد بردمش دکتر معاینه کردم منم داشتم حالا رشک ها نمیرن از تو سرم . دنبال راه جاره هستم

شپشه خوش یومن بوده واسه دخترت😂 به ارزوهاش رسیده

اره طفلی خوشش میومد از رنگا 

اما خدایی چه بلاها که سرش نیاوردم و چقدر گریه کرد سر این موضوع .حرف اینجاست دکار گفت موهاشو کوتاه کن موهاش تا رو باسنش بود بردم مصری کوتاه کردم 😭😭 سر اون قضیه هنوزم یادش میافته گریه میکنه ک موهامو کوتاه کردی تو

خدا بهت صبر بده 😪

باور کن امروزیه لقمه غذا خوردم فقط.اخه فک میکردم تموم شدن نگو رشک مونده تو سرش اونا هم شپش شدن.روز از نو روزی از نو.😥😥

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
باور کن امروزیه لقمه غذا خوردم فقط.اخه فک میکردم تموم شدن نگو رشک مونده تو سرش اونا هم شپش شدن.روز ا ...

عزیزم حداقل دوماه هر روز باید لای موهاشو دونه ب دونه بگردی .حتی اگه یدونه مونده باشه تبدیل به شپش میشه و روز از نو ....

من بعد یکسال الانم دوهفته یبار نگاه میکنم .قشنگ میزارم جلوم لای موهاشو میبینم گاها هم طفلی گریه اش میگیره قانعش میکنم 

ولی موهاشو دیگه کوتاه نگهداشتم که خوب بتونه بشوره .دو روزم هست دعواست که بیا بریم ارایشگاه نمیاد😂

2706