2733
2734
عنوان

وای هر چی گشتم نبود . ادامه شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 60 پست

اگه کسی و نداری رشک و در بیاره ،بعد این که شامپو ضد  شپش زدی ،یه هفته بعد حتما دوباره بزن ،ا که شپش زنده باشه دوباره کشته بشن ،تو این فاصله ،حتما شبا تا صبح سس مایونز فراوان بمال کیسه بکش روش بخواب ،روزا تو حموم با سرکه بشور ،یه شونه دندانه ریز بردار از لا بلای دندانه هاش نخ کاموای رد کن ،تو حموم وقتی سرکه زدی با اون‌شونه کن ،موهات و دسته های خیلی کوچک کوچیک اتوی داغ داغ بکش رشکا میترکن ،لباسا و ملافه ها رو حواست باشه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
ووووواااااایی😲😲😲😲 موهاتو هر روز سس بزن ب مقدار خیلی زیاد و بزار چندین ساعت بمونه بعد همونجور ک ...

اتو کشیدم سر جاشونن هنوز

فقط تنها امیدم به زندگیم بچمه  . خدایا خودت مراقبش باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دهنم همین چند روز که فهمیدم سرویسه . تازه سر خودم بزرگترین عامله 

اول موهاتو کوتاه کن.. بعد شروع کن هروز سس واسفند وروغن وسرکه زدن هروز یکیش بزار یساعت رو سرت بمونهبعد برو حموم بعد حم‌وم باشونه مخصوص شونه کن بعد که مطمئن شدی شپش بزرگا مردن شروع کن به شستن  لباس  پتو وهمه چی

سردارم خداحافظ......
خدایی ازکجا میان من دوستم بچه نداره تازه ازدواج کرده گرفته

یه نوع ویروس هست توی هوا از کشورهای عربی منتقل میشه ک یکم گرد و خاک و رعایت نکنی میگیری و تازگیا بی نهایت زیاد شده .ارایشگاها هم عاملشونن چون شونه ها یبار مصرف نیست و کلی مسله ی دیگه

2731
اگه کسی و نداری رشک و در بیاره ،بعد این که شامپو ضد  شپش زدی ،یه هفته بعد حتما دوباره بزن ،ا که ...

والا گن اوتو میکشم اخ نمیگن نا جنسل

2738
یه نوع ویروس هست توی هوا از کشورهای عربی منتقل میشه ک یکم گرد و خاک و رعایت نکنی میگیری و تازگیا بی ...

فکر کنم پسر منم از اریشگاه گرفت

اتو کشیدم سر جاشونن هنوز

خب طول میکشه .اتو رو بایو با ضخامت خیلی کم بکشی رو موهات 

این کارایی ک من میگم و بکن جواب میگیری 

موهاتم کوتاه نکن اونا دقیقا کنار کف سر هستن نه پایین موها

اول موهاتو کوتاه کن.. بعد شروع کن هروز سس واسفند وروغن وسرکه زدن هروز یکیش بزار یساعت رو سرت بمونهبع ...

همین دیگه شپش در نیماد فقط اون دفعه که سالاد مو درست کردم یدونه با التماس در اومد . شپش های سر من من خودم جلبن😂

2706