2737
2739
عنوان

جهیزیه خونه پسر اباد کنه و خونه پدر خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 158 پست

من سال ۹۰‌ نه میلیون جهاز بردم بدون سرویس چوب و یخجال اصلا جهازم خوب نبود هرروز ی وسیلم خراب شده الانم بعد ۷ سال عملا همه وسایلام داغون شده تا میتونید وسیله جنس خوب بخرید اون زمان تجربه نداشتم کسی هم چیزی نمیگفت هرچی مامانم میخرید میگفتم باشه 

جنس خوب میخری هم سرت بالاست هم خیلی بسیشتر دوام داره

زندگی زیباست چشمی باز کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اجناس گرون شدن، منم همه وسایل بجز سه قلم بزرگ که همسرم خرید رو من خریدم،  اون موقع شاید نهایتا ...

اصلن درک نمیکنن..من یه ماشین طرفشویی خریدم ۹ میلیون..والا اگه بیشار زمان میدادن من ۱۲۰ تومنم میر دم اخه همش دوماه عقد کرده با یه عروسی دیگه که داریم

بنطرت ۷۰ تومن کمه.نکنه کمه من گیجم

نه كم چيه ميگم زيادم هست

بخدا خيلي از اين وسايل اصلا استفاده هم نميشه

الان چيا نگرفتي از نظر خودت؟؟؟

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2731
دارم دیوانه میشم..واقعن سخته..یه حوله صورت ۱۰۰ هزارتومن..بخدا منم عادی خرید کردم.حتی برا عید من کیف ...

پس وقتی خودشون اینجوری خرج میکنن نباید توقع بیشتر داشته باشن

بعدم فقط جهیزیه نیست باز چندوقت دیگه سیسمونی

بیخیال خودتو درگیر نکن،هرچی در توانته بخر،مگه اونا چه کردن برات

حرفیم زدن بگو با همسرم کار میکنیم بهترشو میخریم

اصلن درک نمیکنن..من یه ماشین طرفشویی خریدم ۹ میلیون..والا اگه بیشار زمان میدادن من ۱۲۰ تومنم میر دم ...

خب چرا انقدر عجله دارن؟؟

نه كم چيه ميگم زيادم هست بخدا خيلي از اين وسايل اصلا استفاده هم نميشه الان چيا نگرفتي از نظر خودت؟ ...

همه چی گرفتم اما مثلن حوله دامادم ۲۵۰ بیشتر نشده میترسم کم باشه یا گوشتکوب برقیم یه کاره است یا میترسم بلورم کم باشه..

من سال ۹۰‌ نه میلیون جهاز بردم بدون سرویس چوب و یخجال اصلا جهازم خوب نبود هرروز ی وسیلم خراب شده الا ...

سرت همبشه بالا باشه با جنس خوب و بي جنس خوب. اينو از زن داداشم ياد گرغتم و واقعن درسته 

2738
داداش منم همه ی جهاز زن داداشم را خودش خرید اون خبر نداره که ما میدونیم اینقدر هم زبونش درازه،ما که ...

با همين زبونشون ميتونن اين كارارو بكنن ديگه. وگرنه بي زبون باشن كجا كسي مياد براشون جهيزيه ميخره 

اگه محکم باشی اره اگه دیدی ناز میکنن به شوهرت بگو به ماشینم خیلی وابسته ام خیلی دوسش دارم نظرت اینه ...

میگه اره...اصلن ب حرف من اهمیتی نمیده..در اقعه از لحاط احساسی کم هم اوردم

سرت همبشه بالا باشه با جنس خوب و بي جنس خوب. اينو از زن داداشم ياد گرغتم و واقعن درسته 

زنداداشتم شاید تو دلش ناراحته من با اینکه فامیل همسرم اصلا چیزی نگفتن اما من خووم همیشه ته دلم از جهازم متنفرم البته همسرم هم یخچال و سرویس چوب رو معمولی خرید ولی به دخترم میخوام بهترین جهاز رو بدم انشالله

زندگی زیباست چشمی باز کن  
میگه اره...اصلن ب حرف من اهمیتی نمیده..در اقعه از لحاط احساسی کم هم اوردم

ببخشا در انتخابت تجدید نظر کن

یکم خودتو بگیر براش

این همه دست پیش گرفتن و خودخواهی از ناز نکردن شما میادا

خدایا شکرت هزاربار
چون داماد ۴۰ سالشه و ۱۲ سال ازم بزرگتره..هییی

خخخخخخخ وقتي انقد بزرگ تره بايد كل جهيزيه رو مينداختي گردن خودش. يعني يه مرد ٤٠ ساله انقد هنوز ببخشيد... كه از دختر ٢٨ ساله وسيله زندگي و ماشين ميخواد؟ اين حرفارو ميشنوم انقد داغ ميكنم ميگم خوب شد ايران نيستم. انگار مرداش مرد نيستن بلانسبت 😑 

همه چی گرفتم اما مثلن حوله دامادم ۲۵۰ بیشتر نشده میترسم کم باشه یا گوشتکوب برقیم یه کاره است یا میتر ...

بيخيال تروخدا 

خب يه كاره باشه مگه چي ميشه

انقدر ب خودت سخت نگير

بخدا هرچي بخري بازم ميان ميگن كمه

الان داماد براي شما سرويس حوله چي گرفته؟؟

2706