2733
2739
عنوان

جهیزیه خونه پسر اباد کنه و خونه پدر خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 158 پست
اصلن نه به خودت نه خانوادت فشار نيار. بجاش توقعاتت از شوهرت هم همون اندازه باشه كه وسع خودت ميرسه. ا ...

خوشبحال عروستون !

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون داماد ۴۰ سالشه و ۱۲ سال ازم بزرگتره..هییی

واااااا

اين همه فاصله سني؟؟؟؟

پس ديگه اصلا نگران نباش جهيزيه نباش

تو خودت ب اين حووني اندازه صدتا جهازي از سرش زيادي ديگه جهاز نبايد بخاد اصلا

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
طعنه ها رو چه کنم...من درسطح یه جهیزیه مهمولی مببرم نمیتونم همش مارک بخرم..وسایل برقیم تقریبن مارکن. ...

چرا باید بدونن   روتختیت چه قیمتیه    یا چرا بهشون  باید مبلغ وسایلتو بگی من چند بار ازم پرسیدن  سرویس چینیتو چند  خریدی  فلانتو چند خریدی   لبخند زدم   کسی دیگه سعی میکنه نپرسه  بپرسه هم مبلغ بالا میگم  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2728
چون داماد ۴۰ سالشه و ۱۲ سال ازم بزرگتره..هییی

با این سن باید وضع مالیش اونقدر عالی باشه که چشمش دنبال جهیزیه نباشه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
زنداداشتم شاید تو دلش ناراحته من با اینکه فامیل همسرم اصلا چیزی نگفتن اما من خووم همیشه ته دلم از جه ...

نه مطمئنم خوشحاله از زرنگيش. اما حس كمبود كه داره از رفتارش مشخصه. اونم از همين بيشتر ميسوزه كه چيزي بهش نميگيم انگار هي شر درست ميكنه به روش بياريم دعوا راه بندازه راحت شه

خخخخخخخ وقتي انقد بزرگ تره بايد كل جهيزيه رو مينداختي گردن خودش. يعني يه مرد ٤٠ ساله انقد هنوز ببخشي ...

هییی خواهر..کجای کاری..میدونم با همین ۷۰ تومنم باید با سرافکندگی برم

خوشبحالتون چطوري شوهراتون قبول ميكنن وسيله بگيرن ما ك نه شيربها گرفتيم نه چيزي بهش گفتيم بخره بازم ...

مگ خانواده دختر چه گناهی کردن؟ همون سه قلم ک خودش خرید با سختی و بدبختی خرید ،هر کدوم یه ماه میخرید و کل حقوقش رو میداد،  بعد من هر چه که فکرش رو نمیکرد خریده بودم، آخرش مادرشوهر بی لیاقتم روز چیدن وسایلم تیکه مینداخت که فلان چیز رو مامانت نخرید ؟؟؟ جلو مامانم میگفتاا، بی شعور بود، حالا من نهایتا دو سه تا شیشه برا جای حبوبات کم داشتم،  جلو چشم خودش اندازه شش ماه فقط مواد خوراکی خرید، الان جمع کردم تا وقتی دختر خودش بخواد شوهر کنه، 

2740
رو تختی که زیر دو تومن اصن نیس ولی اهمیت نده عزیزم ازین گوش بگیر ازاون گوش بده بیرون خونوادت مهم ترن ...

عزیزم چرا تو دلشو خالی میکنی من دو هفته پیش ردتختی خریدم چهارصد مال من اسپرته مدلای دیگم که برا عروس میبرن گرون ترینش یک تومن بود هفتصد تومنی هم داشت خیلیم خوشگل بودن

عزیزم چرا تو دلشو خالی میکنی من دو هفته پیش ردتختی خریدم چهارصد مال من اسپرته مدلای دیگم که برا عروس ...

کجا رفتین بخرین که گرون ترین ۱ تومن لود عزیزم؟من روتختی عروس ۵ ۶ تومنم دیدم خیلی معمولیش ۱و۶۰۰ ۱و۷۰۰ بود 

یادش بخیر سه ساله پیش به تنهایی تمام جهیزیمو تهیه کردم

حدود هفتاد تومن شد. شاغل بودم واسه همین پدرم هیچ کمکی نکرد با اینکه وضع مالی خیلیییی خوبی داشت. ازشون متنفر شده بودم. من همش میخریدمو اونا میگفتن اندازه جیبت بخر

منم توهین میکردم که کمک نمیکنید حداقل حرف اضافه نزنید

تمام دارو ندارمو جهیزیه خریدم مبل سی میلیونی. ظرفشویی چهار میلیونی قابلمه کره ای دو میلیونی و.... 

همش پشتشون جلو همه مخصوصا شوهرمو خانوادش میگفتم چون خیلی ازشون متنفر شده بودم

اما دیری نگذشت که متوجه اشتباهم شدم

وقتی سه روز بعد عروسی با شوهرم دعوام شدو خانوادش منو از خونم انداختن بیرونو حتی لباسامم ندادن و من شش ماه ازگار یه وسیله شخصیمو نتونستم بردارم

تازه اون موقع بود که فهمیدم چه غلطی کردم

موقع خریدن جهاز فکر میکردم هرچی بیشتر و گرونتر بخرم خوشبخت ترم

خداشاهده ده سال با سختی کار کردمو تونستم اینارو تهیه کنم

اما الان روزی هزااااار بار میگم خیلی اشتباه کردم

چون ذره ای اینا باعث خوشبختیم نشدن

میتونستم بجای مبل سی میلیونی مبل دو میلیونی بخرم و بیستو هشت تومنشو پس انداز کنم 

برای الان که واسه یه لباس خریدن التماس شوهرمو نکنم

اشتبااااه کردم 

شوهرم بابت جهیزیه ای که با خودش رفتمو میدید که حاصل زحمتهای ده سال کار کردنم هست حتی یبارم ازم تشکر نکرد 

اشتباه منو تکرار نکنید دخترخانمای عزیز 

مگ خانواده دختر چه گناهی کردن؟ همون سه قلم ک خودش خرید با سختی و بدبختی خرید ،هر کدوم یه ماه میخرید ...

مادرشوهرا ك هر چي بخري بازم ميگن كمه 

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2706