2733
2734
عنوان

جهیزیه خونه پسر اباد کنه و خونه پدر خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 158 پست
گفتم..گفت باشه..ولی میدونم بفروشم..منه بدبختو میندازه تو خونه خودش از صبح تا عروب اداره و بعدشم خواب ...

چه پررو مگه چهار تا تیروتخته چه ارزشی داره،نه بابا ماشین نفروش من گفتم اینا بگی شاید بگه نه

همسرتون خونه خریده؟ اگه خونه مال خودتونه ارزش جهاز خوب و سنگین خریدن رو داره، ولی اگه اجاره اییه نه،

اگه خونه مال خودتونه دو حالت داره : اگه شاغل هستی وام بگیر و بهترین جهاز ممکن رو بخر بعدا که رفتی سر خونه زندگیت قسطش رو بده،  اگه هم شاغل نیستی ماشینت رو بفروش چون جهاز بیشتر تو چشم میره تا ماشین، بعدا همسرت برات ماشین میخره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشینو باخودت نبر عزیزم.ببری چیکار بفروشید بابات گناه داره بیچاره

خواهری نمیتونم..من تک دخترم..نبرم مادرم بی من و من بی مامانم دق میکنم..چون میدونم منو نمیبره ب مادرم سربزنم

طعنه ها رو چه کنم...من درسطح یه جهیزیه مهمولی مببرم نمیتونم همش مارک بخرم..وسایل برقیم تقریبن مارکن. ...

كي طعنه ميزنه و چي ميگن؟ ما يه كلمه هم به زن داداشم درموزد جهيزيه نگفتيم. فكنم بايد رو مخ شوهرت يكم كار كني 

2731
خواهری نمیتونم..من تک دخترم..نبرم مادرم بی من و من بی مامانم دق میکنم..چون میدونم منو نمیبره ب مادرم ...

اهان برا رفت وامدته.خب چرا همه چیو مارک ببری حوله و روتختیو فلانو یکم اسون بگیر بخدا ارزونشم کلی پولش میشه

خدایا شکرت که مرد کوچیکمو بهم هدیه دادی💖سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش❤

نه به هیچ وجه پدرت رو مجبور به این کار نکن

بعدا پشیمون میشی 

هرچی در توان دارین رو بخرین والسلام 

چون همشون کشکه

خوشبخت بودن ادم اصلا اصلا یه جهزیه ربطی نداره

يه صلوات بفرستين برا شفاي همه ي بيمار ها 😞🙏🏻
2740

اجناس گرون شدن، منم همه وسایل بجز سه قلم بزرگ که همسرم خرید رو من خریدم،  اون موقع شاید نهایتا ۳۰ تومن شد ، الان همه چیز دو سه برابر شده، قاشق چنگال ایلیا من خریدم ۵۰۰ الان ۱۶۰۰ شده، اصلا قیمتا رو میبینم هنگ میکنم

كي طعنه ميزنه و چي ميگن؟ ما يه كلمه هم به زن داداشم درموزد جهيزيه نگفتيم. فكنم بايد رو مخ شوهرت يكم ...

داداش منم همه ی جهاز زن داداشم را خودش خرید اون خبر نداره که ما میدونیم اینقدر هم زبونش درازه،ما که الان چندین ساله ازش حرف میشنویم به روش نیاوردیم به خاطر داداشمون

وا ب شوهرت چه ربطي داره 

بنظرم ماشينم نبر شوهرت وظيفشه وسايل ارامشتو فراهم كنه

بعدم چه خبره بدون سرويس چوب و يخچال اين همه هزينه كني

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
فقط اینو بت بگم بخاطر حرف مردم خودتو عذاب نده دهنشون گشادتر از اونیه که حالاحالاها بسته شه😶

دارم دیوانه میشم..واقعن سخته..یه حوله صورت ۱۰۰ هزارتومن..بخدا منم عادی خرید کردم.حتی برا عید من کیف و کفش نخریدم.جشن عقد نداشتم..یه سرویس فوق نازک..همه چیم انتخاب عیر خودم..حتی لباس زیرم..

ميبينم دخترا با چه استرسي جهيزيه اماده ميكنن و يادم مياد عروس ما با چه طلبكاري دست خالي اومد (كه اين قسمتش اصن مهم نيست) و بي احترامي ميكنه و سر هيچ و پوچ دعوا راه ميندازه 

اجناس گرون شدن، منم همه وسایل بجز سه قلم بزرگ که همسرم خرید رو من خریدم،  اون موقع شاید نهایتا ...

خوشبحالتون چطوري شوهراتون قبول ميكنن وسيله بگيرن

ما ك نه شيربها گرفتيم نه چيزي بهش گفتيم بخره

بازم دوقورت و نيمش باقيه

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2706