2733
2734
عنوان

بارداری و ترس از چهارشنبه سوری

2029 بازدید | 42 پست

سلام مامانا خوبیگ فردا چهارشنبه سوری هست من خیلی خیلی ترسو هستم ..امکان داره رو بچم تاثیر بزاره خونه هستم جایی ام نمیرم اما صداش تو خونه میاد حتما ...میترسم بچم طوریش بشه خدای نکرده 

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینم بگم باردار هستم تو ۷ ماهم میگن جنین صداهارو میشنوه یکی از آشناهامون بهش شوک وارد شد بچش تو هفته ی ۳۵ فوت کرد خیلی میترسم 

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜
ببین برو تو اتاقی که پنجره نداره.از ۶ غروب یه هدفون بزار تو گوشت تو نت بچرخ

خب بچه صداهارو که میشنوه تو شکم تو ۷ ماهگی نمیشنوه ؟؟؟اون چی اون نمیترسه ؟

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜

من دو سال پیش چهار شنبه سوری باردار بودم اتفاقا رفتمم بیرون کلیم ذوق زده میشدم خدارو شکر بچم الان از اون دسته بچه ها نیس ک با کوچیک ترین صدا از جاش بپره اما اگ شما میترسی نرو بیرون

🙏میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2740
من دو سال پیش چهار شنبه سوری باردار بودم اتفاقا رفتمم بیرون کلیم ذوق زده میشدم خدارو شکر بچم الان از ...

نه بیرون که نمیرم گلم قبلا هم نمیرفتم اخه شنیدم مادر بترسه یا جنین خدای نکرده یه چیزیش میشه😭😭😭😭

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜
خب بچه صداهارو که میشنوه تو شکم تو ۷ ماهگی نمیشنوه ؟؟؟اون چی اون نمیترسه ؟

راستش من فکر ارامش مادر رابطه ی مستقیم با ارامش جنیت داره

ذهن شما به واسطه ی موسیقی آرامه

و اینکه قرار شد تو ساکت ترین جای خونه باشید بدون‌پنجره و با در

من باردارم فردا نوبت دکتر دارم😀😀

امسال خبری نیست خیالت راحت پارسال از. یه هفته قبل صدای ترقه و. ... میومد تو. خیابون پر. بود وسایل چهارشنبه سوری امسال من اصلا صدا نشنیدم 

مردم پول ندارن خرید کنن بعد. برن ترقه بخرن بترکونن؟؟

راستش من فکر ارامش مادر رابطه ی مستقیم با ارامش جنیت داره ذهن شما به واسطه ی موسیقی آرامه و اینکه ...

راست میگی اینم راه حل خوبیه مرسی گلم ..چه گرفتاری شدیم با رسومات مسخره

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜
نه بیرون که نمیرم گلم قبلا هم نمیرفتم اخه شنیدم مادر بترسه یا جنین خدای نکرده یه چیزیش میشه😭😭😭😭

اره خب میترسی نباید بری ی موسیقی ملایم بزار فردا و ریلکس شو تو خونه ک نگرانی نداره

🙏میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستین