2733
2739
عنوان

بارداری و ترس از چهارشنبه سوری

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی منظورت چیه ؟ من لوس نیستم خانوم جان من پارسال سقط داشتم بخاطر همین میترسم  تا چیزیو ت ...

خو راست میگه دیگه... من هم نمیتونم درکت کنم...! شما قبلا به خاطر چهارشنبه سوری سقط داشتی که میترسی؟ 

مردم نمیدونن دیگه چه جوری نااااز کنن...

2728
واقعا😂نرو بخدا خطر ناکه بیخیال بابا 

بچه هام که با شیرینی خوردن و دنده چپ خوابیدن تکون نمیخورن ببرمشون بیرون بلکه با صدای بمب و ترقه یه تکونی به خودشون دادن🤣🤣🤣🤣🤣

مامان دوقلوها هستم😍😍
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 از جمله اول تعجب از بعدی خندم اومد

مشکلی داره؟ 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2738
خو راست میگه دیگه... من هم نمیتونم درکت کنم...! شما قبلا به خاطر چهارشنبه سوری سقط داشتی که میترسی؟& ...

تا در شرایطی نباشید نمیتونی درک کنین دوست خوب..کاش خیلی از ترس ها ناز بود

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
خو راست میگه دیگه... من هم نمیتونم درکت کنم...! شما قبلا به خاطر چهارشنبه سوری سقط داشتی که میترسی؟& ...

ببین اول اینکه هر وقت تو شرایط کسی قرار گرفتی بعدا راجبش قضاوت کن باشه ..برو به خوشیهات برس وقتی نمیفهمی زنی که بعد یه مدت طولانی بارداری بچش سقط میشه حتی از صدای کوچیک و اتفاق کوچیک هم میترسه بچشو از دست بده من کلاس اولی نیستم تا از چیزی بترسم ۳۰ سالمه ولی اینقدر اتفاقات عجیب دیدم که امیدواااااارم سرت نیاد میترسم ....

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜

بستگي به خودت داره فقط ترسو باشي ني ني م ميترسه از هيجان خوشت بيادو ذوق كني اونم خوشش مياد منم باردارم هرسال خيلي شيطوني ميكنم امسال بخاطر ني ني خونه ميمونم نترس خودتو بزن به بيخيالي

بستگي به خودت داره فقط ترسو باشي ني ني م ميترسه از هيجان خوشت بيادو ذوق كني اونم خوشش مياد  ...

مرررسی شرما جون سعی میکنم چیزیای که شما دوستای مهربون بهم گفتین رو انجام بدم گلم انشالله که خیره 😍😍😍

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜