2737
2739
عنوان

بارداری و ترس از چهارشنبه سوری

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 42 پست
اه اه اه چه لوس .....خدارو شکر که فقط دخترای الان باردار میشن ....

یعنی چی منظورت چیه ؟

من لوس نیستم خانوم جان من پارسال سقط داشتم بخاطر همین میترسم 

تا چیزیو تجربه نکنی نمیفهمی 

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باردارم فردا نوبت دکتر دارم😀😀 امسال خبری نیست خیالت راحت پارسال از. یه هفته قبل صدای ترقه و. . ...

وووای فردا نوبت داری مراقب باش ...

خخخ خداکنه دوستم خداکنه مردم واقعا مث انسان رفتار کنن فردارو دور از جون 

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜
2731

خب تو خونه باش به خودت بگو‌چهارشنبه سوریه و تامام . یهویی ارپی جی نمیزنن که بترسی . هرچقدر صدا بلند باشه نمیترسی چون میدونی چه خبره . امسالم مثل سالهالی گذشته نیست مردم اه در بساط ندارن

عزیزم این ترسی ک تو دلت افتاده بیشتر رو نی نی ات تاثیر بد داره 

هیچی نمیشه

اروم باش و به عید و خوبیاش فک کن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

نترس لذت ببر بزار آدرنالین خونت آزاد بشه 😍 منکه از صدای بمبم لذت میبرم وقتی میشنوم لبخند میاد رو لبم

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2740
خب تو خونه باش به خودت بگو‌چهارشنبه سوریه و تامام . یهویی ارپی جی نمیزنن که بترسی . هرچقدر صدا بلند ...

خداکنه دوستم 😂😂این مردم و من دیدم مرغ و گوشت نخریدن بجاش ترقه میخرن 

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜
نترس لذت ببر بزار آدرنالین خونت آزاد بشه 😍 منکه از صدای بمبم لذت میبرم وقتی میشنوم لبخند میاد رو لب ...

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 از جمله اول تعجب از بعدی خندم اومد

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍
اه اه اه چه لوس .....خدارو شکر که فقط دخترای الان باردار میشن ....

🤓

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
عزیزم این ترسی ک تو دلت افتاده بیشتر رو نی نی ات تاثیر بد داره  هیچی نمیشه اروم باش و به عید ...

مرررسی فائزه جون تمام سعیمو میکنم دوست گلم ممنون 😘😘😍

خدایا خودت کمکم کن 🙏🙏💜💜