2733
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158993 بازدید | 1538 پست
من از یه نفر ک دانشجوی طب اسلامی بود شنیدم ک سنا باعث خونریزی گوارشی و ب هم ریختن روده میشه و حتی رو ...

دانشجوی دانشگاهی طب اسلامی که نداریم . ولی حرفتون درسته مصرف روزانه اش مشکل ایجاد میکنه .

خانم های باردار هم به هیچ وجه نباید استفاده کنن.

چه تاپیک عالی ، تجربیات من:

سردرد = پیاز رو برش ریز بزنید و بو کنید تا چشماتون آب بیاد.(این اشک آلودگی داره سریع با دستمال کاغذی بگیرید) برش برش تا پیاز تموم شه. سرتون سبک می شه

تبخال= زدن الکل یا سیر روش باعث می شه زودتر خشک بشه. (آب نخوره و دست کاری نکنید تا ردش نمونه)

طلسم= طلسم گرفتن اثر دو طرفه داره و زندگی کسی که طلسم می گیره رو سیاه می کنه پس هیچ وقت طلسم نگیرید چه خوب چه بد. از قرآن کمک بگیرید هر روز 4 قل و سوره جن بخونید که هیچ چشم و طلسمی روتون اثر نکنه . دعا سیفی صغیر نیز طلسم های کهنه رو از بین می بره. 

تقویت مو= روزی سه بار موهاتون شونه کنید ، به جهات مختلف و در حالت نشسته (ایستاده و در حمام موهاتون شونه نکنید) 

یبوست= هر شب قبل خواب کمی وازلین ویتامینه داخل نافتون بزنید ( درسته روغن های دیگه بهتره ولی برای یبوست وازلین بیشترین تاثیر رو داره )

لاغری= شب ها ورزش کنید(بعدش چیزی نخورید و بخوابید). غذاتون خوب بجوید (پیام سیری زودتر می رسه به مغز) ، سیر بخورید. شکر رو حذف کنید.

حفاظت= هر روز صدقه بدین. یک قوطی به عنوان صندوق صدقه، خونه بزارید و کنارش یک ظرف بزارید توش پول خورد بریزید. هر روز یکی از اون پول خوردارو صدقه بندازید. پول خوردا تموم شد از صندوق در بیارید و جاش اسکناس بندازید. این جوری هیچ وقت لنگ پول خورد نیستین و هر روز صدقه می دین

خاص باشید= سعی نکنید شبیه دیگران بشید توانایی های خاص خودتو بالا ببرید و یا هنرهای خاص یاد بگیرید مثلا زبان انگلیسی رو همه بلدن شما زبان فرانسوی یاد بگیرید یک کانال هم بهتون معرفی کنم روزی یک جمله فرانسوی با صوت تلفظش میذاره،رایگان. (@jolyfrance ) 

مو وزوزی= به موهاتون وازلین ویتامینه بزنید.ترمیم می شه و خوش فرم می شه

آرامش اعصاب= هر روز یک قاشق روغن زیتون بخورید هم اعصابتون آروم می شه هم اخلاقتون خوب می شه هم گوارشتون ردیف می شه ( یک قاشق رو جلو دهانتون نگه دارید و با یک لیوان آب بدین بره پایین. هرگز روغن رو همون اول ته گلوتون ندین که حالتون بد می شه)

سفیدی زیربغل و سر زانو و ...= سدر باعث سفیدی می شه و همچنین مصرف نوره (واجبی) که خواص دیگه هم داره مثلا نوره زیر بغل باعث جلوگیری زا سرطان سینه و نور جشم و نواحی خاص نیز باعث جلوگیری از سرطان رحم می شه

کتاب خوب= رازهایی درباره مردان اثر بارابارا دی انجلس ، کتاب رویارویی با افراد ناهنجار اثر ریک ریک برینکمن 

مرسی از همه کسایی که راهنمایی های ارزنده کردن. سلامت باشید. (ممنون استارتر)

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم بی هیچ مشکلی کف دست و پام خیلی عرق میکنه چون ارثی هستش  خیلی اذیتم هم تو این مورد&nb ...

اره عزیزم ارثیه ... 

من تو دوران مدرسه خیلی سختی میکشیدم مثلا جلو ک میرفتم استرس داشتم از دستم بعضی اوقات میچکید خجالت میکشیدم جلو دوستام یا موقع دست دادن اینا جلو همسرم غمم نیس چون عادت کرده خخ

دانشجوی دانشگاهی طب اسلامی که نداریم . ولی حرفتون درسته مصرف روزانه اش مشکل ایجاد میکنه . خانم های ...

دانشگاهی ک ن٬ولی یکی از دوستام دانشجوی ترم۴طب اسلامیه.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2728
مثل دوست من...همیشه یا خودش یه حوله کوچیک همراهش بود..سر امتحانا رو اینا میذاشت زیر دستش برگه خیس نش ...

منم موقع ارائه دادن تو دانشگاه موقع دفاع پایان نامه... همیشه مجبور بودم دستمال نخی دستم بگیرم کاغذیم نمیشه چون اب میشه😂

هروقت دلتون گرفت ونیازبه درددل داشتیدباخدادرددل کنیدرازتون برملا نمیکنه بهتون آرامشی میده که هیچ کس نمیتونه بهتون این آرامش وبده

روزگارغریبی ست دوستان هم غریبه شدن صراحی
منم موقع ارائه دادن تو دانشگاه موقع دفاع پایان نامه... همیشه مجبور بودم دستمال نخی دستم بگیرم ک ...

من ی دوست ناز دارم که همین مشکلشه کتابایی که بهش قرض دادم حجمش دو ،سه برابر شده.

مشکل تیروئید هم نداره خدا روشکر.

2738

دوستان فاطمه ساداتیان هستم مربی ومدلینگ فیتنس بانوان  مشاور تغذیه ومدرس اناتومیک تربیت بدنی باتوجه به هزینه ها سنگین باشگاه ونداشتن وقت کافی تصمیم دارم واسه فروردین واردیبهشت ماه دوره بزارم واسه دوستان 

دوره ها یک ماهه ودوماهه افزایش وکاهش وزن 

اهداف کاهش وزن 

کاهش ماهیانه تا5کیلو 

فیت کردن وسفت کردن بدن 

خصوصا غذایی بدون محدودیت فقط با اموزش سالم خوری 

وورزش های هوازی توخونه  

ودوره رفع سلولیت وچربی ها با ماساژ درمانی خصوصا دوستانی که از انجام ورزش ه دلایل دیسک و بیماری مختلف معذوریت دارن 

درضمن مخالفت صددرصد با دمنوش ها وکالری  شماری و انواع قرص ها به دلیل نداشتن اثبات وزن وناراحتی کوارشی دوره های رایگان نیست اما باکترین هزینه که تا پایان نتیجه کامل دریافت نمیشه 

صد نفرمدنظرم هست  خواهشمندم دوستان واقعا قصددارن بیان قبلا  فحش های زیادی شنیدم دراین ساعات پایانی سال یادبگیرم تااز هدف کسی خبرنداریم مورد قضاوت قرار ندیم 

ایدی تلگرامم میفرستم که بعد اوکی شدن عضوکانالم میشن دوستان0

@m-nnnn90

هیچوقت به مردمطلقه که الخصوص بچه هم داره ازدواج نکنید.. نکنید..نکنید...

پس فردا به بچش بگی بالای چشمت ابرو 40 تا چشم نگاهت میکنن اولیشم شوهرته...من اون سری سر بچش سیلی خوردم حتی...... سخته

خدایا هیچوقت تنهام نذاشتی
منم موافقم بچه رو یه نفر دیگه به وجود میاره، اون وقت خانواده دختر باید سیسمونی بِدَن

جدی میگم من کمرم زیر فشار خرج سیسمونی بچه خواهرم شکست تازه ۹۰٪وسایل بدرد نمیخورد مثل کالسکه چون خواهرم بیرون نمیره همه اش با ماشینه

اگر می خواهید به موفقیت و مقامات بالا برسید نماز اول وقت بخونید. من نه مومن هستن نه مسلمون واقعی ولی با همه کم کاستی که دارم اینو تست کردم و توی یک سال زندگیم زیرو رو شد.

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   
2706