2752
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159348 بازدید | 1538 پست

رفع سلولیت پا: می دونم این مشکل خیلی خانم هاست باید پماد ویتامین e بزنید و ماساژ بدین، سه بار در روز.  سخت ترین سلولیت ها هم با این روش طی یک ماه از بین می رن.

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   
منم جدا شدم و همیشه فکر می کردم چون بچه دارم بهتره با کسی ازدواج کنم که بچه داشته باشه. اگه حوصله شو ...

بسته به شرايط داره من نميتونم نظر قطعي بدم فقط ميدونم كه خيلي سخته، مخصوصا كه مادر بچه ، به بهانه ي بچه دائم تو نخ زندگي آدم باشه😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوروز، روزى است كه پيامبراكرم (ص) در غديرخم براى ولايت اميرالمومنين(ع) از مردم پيمان گرفت؛ روزى است كه آن حضرت برخوارج نهروان پيروز شد و روزى است كه قائم ما اهل بيت(عليهم السلام) ظهور خواهد كرد...

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
2731

خانما تو رو خدا انقدر با 000موهاتون و نارنجی نکنید بعد تاپیک بزنید حالا چه کار کنم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
منم یه راهکار خیلی عالی واسه از بین بردن موهای زائد و سیاه صورت دارم. مخصوصا قسمت چانه. موها رو شیو ...

خودت کجات انجام دادی؟دیگه مویه زائدنداری😢

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
سلام بر همگی.عید همگیتون پیشاپیش مبارک باشه شاید این موضوع رو بدونین من خودم تازه ب ذهنم رسید.نصف پ ...

برا ماشین ضرر نداره؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
چه تاپیک عالی ، تجربیات من: سردرد = پیاز رو برش ریز بزنید و بو کنید تا چشماتون آب بیاد.(این اشک ...

مرسی از تو واسه نکات عالیت😍😍

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای