2733
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159088 بازدید | 1538 پست
سلام من تجربیاتم خیلی کمه ولی دوست دارم درمیون بزارم باهاتون❤❤:اول اینکه طبق یه مثل زن باید پوستشو ب ...

بدون تکنولوژی عالیه.... خیلی حال می ده من هر وقت می رم خونه بابا این کارو می کنم

جهنم بر مادران حرام است  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای بچهاتون یه موجود خیالی دوست داشتنی تصور کنید حرفاتونو با زبون اون به بچه ها بگید اینجوری حرف شنویشون بیشتره 

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم

ماهی یک بار با بچه ها تون اساسی بازی کنید طوری که اینقدر لذت ببرن که بازم دوست داشته باشن با شما بازی کنن

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم
2728
عزیزم نون لواش یک عددش ۱۲کف دسته.یک عدد نون ۳۰۰کالریه.میتونی برنامه مانکنو نصب کنی از بازار یا گوگل ...

عزیزم برنامه کرفس ریختم ولی نون لواش زده یک کف دستش مثلابیست وپنج تاس .ادم نمیدونه یه دونه نون پس چندتاکالری داره😞راه حلی برای لاغری نداری 😢

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

کرفس رو ولللش.برنامه مانکن عالیه.یدونه لواش سفید ۳۰۰ کالری داره.ویدونع نون ۱۲کف دسته تقسیم کن متوجه میشی هر یک کف دست چقدره

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

راه حلم برا لاغری بدون گرسنگی.تاشب ۵۰۰ کالری میگیرم.کمی نرمش میکنم درطول روز چای سبز.سرکه سیب.پروتیین بیشتر میخورم تواتاق خودم غذامیخودم نع جلو تلویزون.قشنگ فکر میکنم دارم چی میخورم.اونطوری زودتر سیر میشم

یه راهکار عالی. یدونه کدو سبز خام کوچیک رو بارنده کوچیک رنده کنو۴قاشق ماست پاستوریزه کم چربی باکمی دارچین مخلوط کن بذار تو یخچال بمونه تا یک ساعت ماست ب خورد کدو بره.اونو دوساعت قبل از خاب بخور.بعدش هیچی نخور فقط آب.قششششششنگ آدمو اسکلت میکنه.من پایینتم نمیخونه با بالاتنم تپله یکم.عااااالیه تمام شلوار جینام بزرگ شده از ساق😎😎😎😎😎

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2740
کرفس رو ولللش.برنامه مانکن عالیه.یدونه لواش سفید ۳۰۰ کالری داره.ویدونع نون ۱۲کف دسته تقسیم کن متوجه ...

عزیزم وقتی میخوای جواب کسی بدی فلش زیرپست اون طرف بزن بعدبنویس بعدم که ارسال بزن اگه فلش نزنی ادم نمیفهمه که جوابش دادی الانم شانسی نگاه کردم دیدم جوابم دادی

عزیزم وقتی میخوای جواب کسی بدی فلش زیرپست اون طرف بزن بعدبنویس بعدم که ارسال بزن اگه فلش نزنی ادم نم ...

میزنم همیشه بخدا.😥🤔🤔🤔

میزنم همیشه بخدا.😥🤔🤔🤔

نه دیگه هواست نبوده نزدی الان زدی خخ.گریه چلاعزیزم.مانکن چیش بهتره ازکرفسه؟اون کدوروبه عنوان شام مثلامیخوری یاشامم میخوری

نه دیگه هواست نبوده نزدی الان زدی خخ.گریه چلاعزیزم.مانکن چیش بهتره ازکرفسه؟اون کدوروبه عنوان شام مثل ...

شام نمیخورم ولی میتونی بخوری.ماست وکدو کالری منفیه اگ اونو بخوری سیر میشی لازم نیس حتی شام بخوری😎😎😎

چن کیلوتوچن وقت کم کردی😢

تو بیست روز ۲ کیلو.ولی اصن گرسنگی نکشیدم.میدونی من اصن نمیدونستم دااارم چی میخورم اصن ازغذاخوردن لذت نمیبردم.موقع ناهارمیام اتاقم آروم وساکت غذامیخورم قشنگ میجووم غذارو البتع من چاق نیستم دلی دوس دارم لاغر تر باشم یکم.۶۰ کیلوعم قدمم ۱۶۳

2706