2752
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159348 بازدید | 1538 پست

ورزش کنید، پیاده روی کنید، برای خودتون یه قوری کوچیک تهیه کنید و بعد از ورزش دمنوش درست کنید خیلی حس خوبی به ادم میده، ترکیب پودر ماشین و وایتکس و سیف سینکو برق می اندازه، سعی کنید غذاها رو بیشتر بخار پز ابپز یا تو بر بذاریدوکمتر از روغن استفاده کنید برای اینکار بجای کامل باز کردن در روغن با چاقو رو درش ی شیار کوچک ایجاد کنید خیلیتو کمتر روغن مصرف کردن کمک میکنه، همیشه خونتون رو تمبیییز تمییییز نکنید چون ی روز که حال نداشتید شما رو تنبل میدونن و ازتون توقع جانفشانی همیشگی دارن، هیچوقت فرز نباشید و اول ب خودتون بها بدید نه انجام سریع کارا مطمئن باشید بتون مدال نمیدن، یکم جعفری رو ساطوری کنید و توکمی اب بجوشونید و خنک شد از اون اب صبح و شب به جوشای صورت بزنید من یه هفته ایی جواب گرفتم، فعلا اینا یادم اومدن

مثل من که دوست دارم با یکی دردودل کنم فقط یه خواهر دارم تایکم بخوام باهاش دردودل کنم چنان باهام برخو ...

عزیزمممم ...چه ناراحت شدم گفتی اینجور ...من ارزوم اینه خواهر داشته باشم که ندارم و تنهام 

خدایا شکرت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یاد گرفتم هیچوقت با دیدن  یه خواب 

گوش دادن ب اهنگای احساسی 

و خوندن یه متن ساده

یا مشاوره گرفتن از کسی که از ریز زندگیم خبر نداشته یا خودش تو زندگیش موفق نیست

یا با حرفای دیگران هیچوقت زندگیمو تحت تاثیر قرار ندم و تصمیم نگیرم تو اینجور لحظه ها که معمولا یا عصبانیم یا ناراحت

من عشقمو سر همچین اشتباهی از دست دادم نزدیک به یکساله حسرت داره دیوونم میکنه

👑صبر داشته باش ...♡

میوه هایی مثل موز یا کیوی یاحای سیب و‌ پرتقال رو خشک‌کنید.حلقه حلقه کنیدو  روی رادیاتور برارید عالی خشک‌میشه 

نوش جان 💋💋❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

یاد گرفتم موخوره یه بافت مرده‌س و هیجوقت هیچ دارویی برای ترمیمش ساخته نشده جز کوتاه کردن مو

یادگرفتم اگه لکه عطر روی لباس یا چادر یا...موند نشورمش و قبل از شستن ببرمش خشکشویی

باد گرفتم هرچیزی رو به پوست و موهام نزنم  و توی استفاده از ماسک و لایه بردار صورت زیاده روی نکنم که باعث جوش و التهاب پوست بشه

👑صبر داشته باش ...♡

یاد گرفتم هیجوقت مستقیم به کسی نگم دوسش داررم تا اخر عمر غیر از پدر و مادر 

یاد گرفتم برای اطرافیانم راز آلود بمونم

و هیجوفت مسائل شخصی زندگیمو به کسی نگم گاها حتی به مدر و مادر هم نباید گفت مخصوصا متاهل ها

و اینکه همیشه اخلاق و درک و فهم زن برای یه مرد موندگار تر و مهم تر از هیکل و قیافشه

👑صبر داشته باش ...♡
ازبس بدنم بی آب شده عفونت و هزارتا مرض دیگه گرفتم مجبورم چیکار کنم الانم میوه گرون شده چی بخوریم جز ...

یه کم ابلیمو بریز تو اب بخور. یا یه ویتامین سی از این جوشانا بنداز توش. عرقیجات هم کمی به اب طعم میده. اونا هم خوبه بریزی

چدن های گازو با لوله بازکن خیس کنید بعدم با سیم بشورید عین روز اولش میشه من همههه ی راه هارو امتحان ...

اصلا توصيه نميكنم چون من دوبار شستم بالوله بازكن رنگش رفت و يجاهاييش خرده شد