2737
2739
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158993 بازدید | 1538 پست
تو بیست روز ۲ کیلو.ولی اصن گرسنگی نکشیدم.میدونی من اصن نمیدونستم دااارم چی میخورم اصن ازغذاخوردن لذت ...

لاغرنکن هیکلت بیسته خوشبحالت .مجردی؟

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

قبل ازدواج سعی کنید خونه جدا از مادرشوهرتینا بگیرین حتی اگه مادر شوهر و پدرشوهرتون فرشته ی روی زمین باشند(تجربه شخصی ام) حتی با پدر مادرتونم هم تو یه ساختمون زندگی نکنید! مگه اینکه مجبور باشید

دیگه اگه سنتون گزشته و مجبور شدید با فامیل ازدواج کنید🐸 ازدواج با فامیل اولویت اخر خواستگاراتون باشه.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاغرنکن هیکلت بیسته خوشبحالت .مجردی؟

بعله‌مجردم ازاندامم راضیم.یکم شکم دارم.دوروبریام میگم اندامت خوبه رژیم نگیر ولی بعضان خس میکنم باس...نم  برجستس بزرگه دوس ندارم لباس تنگ نمیتونم بپوشم😑😑😑😑

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
بدون تکنولوژی عالیه.... خیلی حال می ده من هر وقت می رم خونه بابا این کارو می کنم

بهترین کارو میکنی گلم 😍😍😍😍

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
2728
سوال از خانومهای متفکر و مودب فکر کردن قبل از سخن گفتن ینی چی ینی دقیقا باید به چی فکر کنی به واکنش ...

به شعور طرفت!

چون اگه مودبانه هم جواب يه سوال رو بدي و بخواي كمكش كني، ممكنه ادم مريضي جلوت باشه و حالت رو بخواد بگيره يا توهين كنه و عقده گشايي كنه! به خاطر همين حرف به موقع بزني بازم يه توهيني داره برات! پس ربطي نداره كه جواب كدوم سوال رو ميدي! تعامل اجتماعي اينجوري معني نميشه!

با اين ادما كلا نبايد صحبت كرد.

ادمي هم كه باشعوره حتي اگه حرف بي جا بزني به بزرگيه خودش اهميتي نداره كه به روت بياره البته بايد شان خودش رو طرف حفظ كنه و حرف بي موقع به زبون نياره. ولي در كل همه ي اينا به شعور و واكنش و ظرفيت فرد مقابلت بستگي داره بعضيا ارزش ندارن يه جمله هم بهشون بگه ادم. بعضيا هم يه شب تا صبح باهاشون صحبت كني كمه چون تو تعامل با افراد دو دو تا نميشه كرد كه بعضيا مريضن كلا نميشه صحبت كرد باهاشون.

ته قابلمه کنجد بریزید بعد نون بزارید یه ته دیگ خفن میشه

عالی ممنونم

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
من يه چيزي ياد گرفتم اونم دير متوجه شدم ، اما دلم ميخواد همه ي خانومايي كه طلاق ميگيرن بخاطر ترس از ...

اره واقعا منم همین کار و کردم

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
برای بچهاتون یه موجود خیالی دوست داشتنی تصور کنید حرفاتونو با زبون اون به بچه ها بگید اینجوری حرف شن ...

وای چه جاااااالب

من یک ماهیه اینکارو کردم

و هر چی از زبان خرگوشی میگم پسرم گوش میده

حتماااا امتحان کنید

همه دنیای من امیر عباس و امیرحسین و باباشون
2740
بچه ها تورو خدا واسه یبوست راه صددرصد سراغ ندارید؟

من بعد یک سال درد و ناراحتی درمان صد در صد پیدا کردم

روزی ۴ تا کیوی بخور

دوتا بعد نهار

دوتا بعد شام

باااااور کن راحت میشی

همه دنیای من امیر عباس و امیرحسین و باباشون

از قانون زیبا و قوی جذب برای داشتن یه زندگی خوب استفاده  کنید و بیایید از نتایج بگید....

وویس های کانال رو حتما گوش بدین...برای کسایی که حوصله کتاب خوندن ندارن هم عالیه

@parvareshejazb

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

برای از بین بردن بوی بد ماهی، می تونید اون رو توی شیر بذارید !شیر بوی بد ماهی رو میگیره و خوش طعمش میکنه 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

اگر می خواهید با هم بودنتان تداوم داشته باشد ، وارد تنهاییهای هم نشوید . بگذارید شریکتان بعضی وقتها تنها باشد ..

وارد حریم خصوصی هم نشوید !

هنگام بروز مشکلات 

قهر کردن بدترین واکنش به طرف مقابلتان است و موجب سردی میشود !

لطفا مشکل را حل کنید .. ! 

2706