2733
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158993 بازدید | 1538 پست

۶۲ صفحه رو خوندم بیشتر تجربیاتی که بلد بودمو دوستان گفتن یه دونه اش جا موند اونم اینه که وقتی لباس نویی رو میخرین به خصوص شلوار قبل از استفاده اول بشورین 

من یه رنگ توی پالت نقاشیم کم دارم اونم خوندشمنامه 👿
ظرفا بوی سرکه نمیگیرن؟

نه عزیزم عالی میشه 

من به جای خوندم علت اصلی شیوع سرطان باقی ماندن ریکا موقع ظرف شستن روی ظرف هست . وقتی سرکه اضافه می کنی نمی زاره روش ریکا باقی بمونه ظرفاتم تمیز میشه و قیژ قیز صدا می ده حتی فنجانای چاییت اصلا زد نمیشه . دیگه بعد یه مدت طوری میشه سرکه نداشته باشی ظرف نمیشوری اصلا 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

40 سالم شده و حالا مي خندم به اينکه به خاطر ديگران چقدر به خودم سخت گرفتم و چه فرصت ها و موقعيت هايي رو از دست دادم 

هر کاري که خودتون دوست داريد انجام بديد به خاطر حرف مردم و قضاوت ديگران زندگيتون رو خراب نکنيد و حتما حتما از زندگيتون لذت ببريد در هر موقعيتي که هستيد هر جاي عالم که هستيد 

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2728
عزیزم یه توضیحی در مورد مقدار ژل آلوورا و تعداد کپسول هم بده

ژله الوورا کمی از ساقه اش جدا میکنی با یه کپسول E مثل ماسک رقیق که کردی به صورت میزنی میزانش باید خودت بدونی برا صورتت حتی گردن که بشه کامل زد 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
مقدار نشاسته چقدر باید باشه؟

بستگی به مقدار ی داره که رقیق بشه نه سفت نه خیلی شل که روی پوست نمونه 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
2738

تاپیک مفیدی واقعا! امیدوارم مطالب بهتر بزارند

تجربه سلامتی می خوام یاداوری کنم

چیزی که من از زندگی فهمیدم و تجربه ها دیدم

خانواده بدون مادر و زن معنا نداره...

تمام خانواده حول محور مادر میگذره.. یک دختر و خانم ایرانی..

ببشترین تاثیر سبک زندگی دارید..

یک توصیه بابت سلامتی روح و جسم زندگی هامون دارم..

🌷در مورد غذا خوردن و مزاج و طبع انسان تحقیق کنید🌷

در کل ذات انسان در تعادل بهترین بازدهی میده

مثلا ادمی که خیلی پر حرفی میکنه و قابل تحمل نیست! 

یا اونی که خیلی بیش از حد ساکت و کم حرفه...اتگار افسرده ست..اما اونی که متعادله بهش میگیم خوش صحبته! خوشمون میاد..یا یکی که ترسوعه و یا بی ترس،کله شق میگند..اما حد وسطش شجاعت میشه..حتی برای دمای بدن مون هم ما تعادل در تظر داریم..کسی حاضر نیست دندان هاش بهم بخوره تو سرما و یا خیلی لباس پشمی بپوشه که عرق کته..

آدم اول باید طبع خودش بشناسه!! بدن خودش بشناسه..

بدن سرد و خشکی داره یا گرم و مرطوب؟

این بدن چه چیزهای نباید بخوره! چه چیزهای کنار هم نباید بخوره.. 

سلامتی و بهترین کارامدی بدن اینکه متوجه باشیم چی میخوریم؟! بیماری کمتر پیش میاد.. روح سالم تری داریم..

اهل بیت هم این روش داشتند که چه چیزی میخورند!

سخت هست ولی شدنی.. تغییر سخته ولی شدنی هست اگه خودمون خانواده مون دوس دارین

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
2706