2733
2734
مادرشوهرم النگو عیدی برام خرید و ب همه هم گفته اما پشیمان شده و میخاد 200پول بده خیییلی خیییلی نارا ...

فدای سرت ککت هم نگزه دلت خوش باشه بهترینارو بپوش و بگرد به اندازه توانت عقد من خانواده شوهرم راضی نبودن فکر کن نه پدرشوهرم چیشوهرام البته به دستور دختراش و زنش نه سه تا خواهر شوهرام اصلا واسم مهم نبود منم بعد عقدم روز مادر بود یدونه سینی شیشه 5 تومنی گرفتم بردم 😉

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
خوش له حالتون خونه هاتون خیلی قشنگ و دلبازن منکه حتی تو خوایم نمیبینم همچین خونه ای داشته باشم حتی ی ...

معجزه تویی بانو، 

رخ بده...😌

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خونه های همتون قشنگند انشالله بهترین ها نصیبتون بشه ناشکری خوب نیست ولی من تقریبا هیچی ندارم فقط دلم به این خوشه پول جمع کنم و صاحب خونه بشم بعد کم کم همه چیز بخرم تمام خونه من دو تا قالی و یه یخچال و اجاق و یه تلویزیون و یه جارو برقی و یه لباس شویی هست با چند تا قابلمه و چند تا ظرف و چند دست پتو و تشک و بالشت.... کلا خونه ام دیدن نداره ولی امیدوارم در آینده بتونم چیزایی که دلم می خواد رو بخرم😊😊😊😊

2742
بهترین کار این که یکی رو که وارد به این کاره یا حداقل دید هنری داره رو بیارید خونتون و نظر بده... از ...

نمیدونم از کجا بیارم...خواهرم خودش گرافیک خونده کلا خونوادمون هنر خوندیم و در مورد فنگشویی و خیلی چیزا مطلب خوندم اما میخواستم نظر نی نی سایتیا رو هم بدونم

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

اين تاپيك عجيبببب يه نفرو كم دااره😂😂عاشق اينجور تاپيكا بودا داره از دستش در ميره بيارينش سريع

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
عبضیییییییییی ازت بدم میادبه خاطر بالکنت ...........امضا یک عدد حسود شوخی کردم ولی خیلی دوست دارم ب ...

بیا دور هم باشیم.به صرف چای و کیک خانگی. بالکن هم کار همسرم هست .عشقی درستش کرده

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
ممنون 😘اره خوبه ویلاییه از نظر مکانی هم خیلی بهتر از خونه خودمونه ک دارن میسازن ولی خونه خودمون شیک ...

مهم ارزش ملکه 

حالا سال دیگه خورد خورد خونه رو شیک کن

و به روزش کن

همین الانشم خوبه.

کاش زودتر معامله ش میکردی

تا خیالت راحت میشد

اين تاپيك عجيبببب يه نفرو كم دااره😂😂عاشق اينجور تاپيكا بودا داره از دستش در ميره بيارينش سريع

نازنینم چرا اینجوری میگی اخه ،اون از تاپیک رستا اینم اینجا 

خب تاپیک خونس هرکی خونه داره عکسشم داره میزاره 

نیازی ب این حرفا نیست 

ک همش تیکه میندازی اینجوری فکر میکنن عقده ای هستی 

ناراحت نشیا اما زشته

ایناکه عکس از خونه نیس

عکس مبل و کابینته! انگار اومدی مبل فروشی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
نازنینم چرا اینجوری میگی اخه ،اون از تاپیک رستا اینم اینجا  خب تاپیک خونس هرکی خونه داره عکسشم ...

عزيزم شما چرا دقيقا به اونايي كه ميشناسي ميگيري؟؟؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706