2733
2739
یه بار گذاشتم یکی مسخره کرد بعد اون دیگه نگذاشتم 

یکی بود تاپیک شمار بازدید شد

هرچی ات و اشغال تو خونش جمع بود از تلویزیون سوخته بگیر 

تا مبل با تیکه چوب درست کرده بود 

خیلی زشت بود 

خونش انگار امامزاده بود پر پارچه سبز سیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چون نمیشه فقط یدونه دیوار داریم که اونم میز غذا خوری گذاشتم این ور بازه کلا و پر از در

خانمی ببخشید ولی پذیراییتون حتی اگه جعبه تقسیم هم شده باشه و پر درب ولی بازم چون متراژتون بزرگه این چیدمان مبلمان فوق العاده اشتباهه.شما یک متر فاصله از دربهاتون بزارید و اونجا تعدادی از مبلمانتون رو بچینید.یا به صورت ال یا مدل u یا موازی رو به روی هم.فقط پشت مبلها جا برای رفت و آمد بزار.همین.ببخشید اگا اظهارنظر کردم چون جزو حیطه تحصیلی و کاریمه و به شدت چیدمانتون رو پر غلط دیدم

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
یکی بود تاپیک شمار بازدید شد هرچی ات و اشغال تو خونش جمع بود از تلویزیون سوخته بگیر  تا مبل ب ...

آخی 

نه عزیزم من خونم خیییلی تمیزه عین گل

فقط خیییلی خیییلی ساده هست و خییییییییییییلی از وسایلی که شماها دارین رو ندارم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
آخی  نه عزیزم من خونم خیییلی تمیزه عین گل فقط خیییلی خیییلی ساده هست و خییییییییییییلی از وسا ...

تاتیی میشه عکس‌خونتو بزاری‌منم ببینم خیلی مشتاقم

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪
2740
آخی  نه عزیزم من خونم خیییلی تمیزه عین گل فقط خیییلی خیییلی ساده هست و خییییییییییییلی از وسا ...

چه اشکالی داره نباشه مخم اینه که آدم دلش خوش باشه

کاش عکسش و داشتم همه هم دلشون نمیاد بهش چیزی بگن دلش نشانه

ولی خداشاهده خیلی صایع بود 

با چوب تیکه و بالشتک مبل درست کرده بوده قابل نشستن هم نبود 

یکی هم بهش گفت چه اصراریه همه خونش سبز بود اشپزخونه اتاقش که همه وسیله هاش رو بقیه بهش داده بودن

خیلی فقیر بود .ولی دلش خوش بود .خیلی 

از همینجا که دراز کشیدم عکس گرفتم😅😅😊😊😊

عزیزم مبارکت باشه خیلیم عالی و مرتب.....😘😘😘😘به حرف بعضیا گوش نده اگه بری تاپیکا منو بخونی متوجه میشی چی بهت میگم خیلیا توهین میکنن من فقط ب خنده میگیرم و واقعن میخندم  امیدوارم خوشبخت بمونی گلم ان شاالله شفای پسرگلت ..😘😘

چه اشکالی داره نباشه مخم اینه که آدم دلش خوش باشه کاش عکسش و داشتم همه هم دلشون نمیاد بهش چیزی بگن ...

الهیییی😔😔😔

من اگه صد سال دیگه هم مبل نخرم با چوب و بالشت مبل درست  نمیکنم 

وقتی ندارم دیگه ندارم چه اصراریه با اینچیزا مبل دار بشم

واقعا هم مهمتر از همه چیز سلامتی و دل خوشه اما من هیچکدوم رو ندارم😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ولی همیشه اینو ب خاطر داشته باشید تو هرشرایطی ک هستین یکی بهتر و یکی بدتر ازشرایط خودتون وجود داره پس خدارو شاکرباشیم

اینم خونه‌ی من راضیم به رضای خدا‌ فک کنم کل سایت عکس خونه‌منو دیدن😂😂😂😂

سلام دوستم

اتفاقا خواستم بگم بهت که قبلا عکسش و دیدم

عزیز اگر خونه خودته چرا برا کابینتها یه برچسب نمیگیره بزنی خوشگل شن

رنگشان یه جوریه 

2706