2733
2734
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست
نکته اش همینه👍👍 اما این جور پدر مادرا سبک خاص تربیتشونو در اصل ادا اطوارشونو تو خونه عملی نمیکنن ی ...

خاله ی منم اینطوریه😐بچش با مشت میکوبید تو آبسرد کن یخچال.مامانم گفت نکن خراب میشه.خالم گفت وااااا بچم به هرچی دست زد گفتین دست نزن😐همش به بچه میگین دست نزن روحیش خدشه دار میشه خوب😐

دو دیقه بعد رفت تو اتاق دید بچش ساکشو بهم ریخته.

یعنی چنان عربده ای کشید سره بچش  میخواست خرخره بچه رو بِدَره به زور جلوشو گرفتیم😂😂😂

چطور بچت وقتی داره مدفوع میکنه تو وسایل خونه ی ما 

ما هیچی نباید بگیم روحیش خدشه دار نشه بعد برا خودت یه ساکتو بهم ریخت میخواستی بچه رو تیکه تیکه کنی بخوریش😂😂

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑

آروق زدن سر سفره 🤢 قاطی کردن سالاد و ترشی و ماست وخورشید تو بشقاب برنج 😐

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله ی منم اینطوریه😐بچش با مشت میکوبید تو آبسرد کن یخچال.مامانم گفت نکن خراب میشه.خالم گفت وااااا ب ...

من شدیدا اعتقاد دارم ادم میخواد روحیه بچه ش خدشه دار. نشه بشینه خونش

من خودم بچه کوچیک دارم ببینم بچه م اذیت میکنه نمیبرمش جایی بهش هم میگم این تنبیه هست

یا حداقل میرم نمیذارم بچه م خسارت بزنه به کسی 

خواهر منم همینه بچه هاش میان خونه بابام همه چیز و میترکونن خواهرم میگه چیزی نگید بهش بابام میگه دارن در. یخچال و. میکنن میگه پولش و. میدم شوهرش هم خیلی پر. رو کرده به بابام تیکه میندازه میگه شما حساسین چند بار. هم نزدیک بوده تلویزیون و. بشکنن یه بار گوشی  تلفن و. خراب کردن بابام رفت خرید ۵۰۰ تومن شد

بعد خونه مادرشوهرش نمیره که اونا میگن دست نزنه به چیزی  شوهرش رو داره وسایل خونه باباش خراب نشه مال ما بترکه که بچه ش اسیب نبینه

2731
بله، خصوصا که ملاک سلامت  روان بچه ست، باید با توحه خلقیات ذاتی طوری رفتار کرد که کمترین اسیب ر ...

دقیقا یا باید با زور و کتک آرومش کنم که همچین چیزی رو نمیپسندم چون دیدم خیلی ها بچه های شیطونشون رو کتک میزنن بعدم میگن به به چه بچه ای تربیت کردیم

فعلا دارم با آرامش و جدیت باهاش برخورد میکنم تا یه کم بزرگتر شه و عقلش برسه

شاد و خندان باشید   فعلا همین به ذهنم رسید  
راس میگی؟ همچین کسایی هم پیدا میشن؟ من فکر نمیکردم کسی بدش بیاد  فکر میکردم همه مثل خودم از خد ...

نه عزیزم. با یه دوست دیگه داشتیم راجب این حرف میزدیم که بعضیا میان ظرف بشورن میزنن ظرفا رو لب پر میکنن

من بخاطر این دوست ندارم. وگرنه منظورم به چیز دیگه نبود

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
دقیقا یا باید با زور و کتک آرومش کنم که همچین چیزی رو نمیپسندم چون دیدم خیلی ها بچه های شیطونشون رو ...

موفق باشی عزیزم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
من شدیدا اعتقاد دارم ادم میخواد روحیه بچه ش خدشه دار. نشه بشینه خونش من خودم بچه کوچیک دارم ببینم ب ...

خواهر خودمم اینطوریه.بچش میزد تو صفحه تلوزیون داداشم میگفت نکن دایی.خواهرم میگفت تو چیزی نگو به بچم من مادرشم اینجا نشستم بخوام چیزی بگم خودم میگم😐خب خواهر نفهم خوبم وقتی  تو چیزی نمیگی مجبوریم ما بگیم.چیزی هم نگیم بچه  میزنه تلوزیونو میشکنه الان مگه میشه تلوزیون خرید؟؟؟؟

اینجور آدما حقشونه هیچی به بچشون نگی بعد که زدن اون وسیله رو خراب کردن پاتو بذاری رو خرخره شون بگی پولشو بده 😊😊😊

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
2740

من اگه ظرف غذا یا قاشق و چنگال ولیوان خیس باشه بدم میاد حتی تو خونه خودمون باید ظرفها خشک باشه

باد گلو زدنو خیلی بدم میاد توی جمع 

ملچ و ملوچ 

مو تو غذا 

عطسه کردن تو صورت طرف مقابل 

خلط دراوردن از دهانشون تو جمع اه اه 

حالا هرچی غذا باشه اکثرا کنار میام اما این حواشی حالمو بد میکنه ها مثلا اینجوری ببینم دیگه غذاهم بدم میاد بخورم  

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
قاشق عمومی 😐  با پارچ اب میخورن  با یه لیوان اب خوردن  لیوانارو همرو دهن میزنن

با پارچ اب میخورن؟ وقتی مهمون دارن؟ مگه میشه مگه داریم، یا خدا😂😂😂😂

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
من شدیدا اعتقاد دارم ادم میخواد روحیه بچه ش خدشه دار. نشه بشینه خونش من خودم بچه کوچیک دارم ببینم ب ...

وا یعنی چی، این بچه رو دیگه نمیشه درستش کرد که، این دیگه خونه خراب کنه، اگه جلوش رو نگیرن بعدا نمیشه جمعش کرد که

کلا هر چیزی که احساس کنم وسایلم کثیف میشه. مثلا کف پا رو مبل بزارن. رو قالی چیزی بریزن. دسشویی رو کثیف کنن. این چیزا

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706