2733
2734
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30319 بازدید | 653 پست
من وقتی می ریزن تو اشپزخونه بخان ظرف بشورن بدم میاد ظرف ها رو لب پر میکننننننن یا کف اشپزخونه خی ...

اخ اخ منم بدم میاد، حالا هر چی هم میگی بابا بعدا خودم میشورم بیاید الان بشینیم دور هم حالیشون نمیشه که، هی اصرار میکنن، تازه بعدشم میبینی ظرفا لک دارن

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

از اینکه بیان مهمونی خونه ی ما و همش حرف دیگران رو بزنن 

مامانم و بابام وختی میاان همش در مورد مشکلات برادرام زنهاشون خواهرام و... حرف میزنن یعنی بعده رفتنشون تا چن روز اعصابم خرده 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

روبوسی با صورت غرق کرده خیس هم زدن بشفاب سبزی با دست

وای وای روبوسی با عرق😷 خدایا فقط اون لحظه ارزو میکنم هر چه زودتر شرایط جوری بشه که بتونم صورتم بشورم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
نکنه من غیر طبیعیم؟؟ من از چیزی ناراحت نمیشم جز مو تو غذا که اونم میدونم یه اتفاقه واسه هرکسی میوفته ...

اره ولی چقدر بده، خدایا هیچ وقت جلوی مهمون اینجوری نشه لطفا

2731
4تا که خوبه ،تو فامیل همسرم همه نوه ها تا جعبه رو خالی نکنن ول نمیکنن ،جالبه همه شون بد اندام و پر خ ...

خب البته اونم خوب نبودا، الان خیلی ها مون قدرد بیان اون جیزی رو که دلمون میخواد نداریم، حرف دلمون رو مثل ادم نمیتونیم بزنیم، کنایه ای میگیم، چرا چون از بچگی هی گفتن بده، عیبه، زشته، بی ادبیه، حالا که بزرگ شدیم اینجوری شده

اسمش صدا بيزاريه براي مامانمم فرستادم قبلا😂

منم همینجوری ام یکی ی صدا کوچیک ازخود دربیاره یا ریتم نفسش جور دیگه باشه زجرمیکشم ازصداش 😒

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
دستشويي كثيف😕😕 صاحبخونه اي كه معمولا غذاي كم درست ميكنه به بهانه اينكه مهم دور هم بودنه🤦🏻‍♀️🤦🏻 ...

دستشویی و ملچ و مولوچ رو در حد فجیع موافقم ولی کمش نه، رو اعصابم نمیره

عزیزم من مادر دو تا بچم پسرم فوق اعاده شیطون یعنی پیرمو در آورده من و باباشم بی تربیت نیستیم شاید یک ...

بله، خصوصا که ملاک سلامت  روان بچه ست، باید با توحه خلقیات ذاتی طوری رفتار کرد که کمترین اسیب رو ببینه، حالا مثلا من بچه ای رو که ذاتا شیطنتش بیشتره با زور ارومش کنم روحش لطمه میبینه

بچه ها ویترین نیستن که ما دنبال خوب وشیک جلوه دادنشون باشیم، انسانن

من خودم همیشه و همه جا اولویت برام روح پسرامه اگه کسی مثلا خیلی حساس مثل جاریم رفت وامد نمیکنم و رک و راستم میگم، میگم پسرا اذیتت میکنن ما نمیایم، دلخور نشی ازمون، و یا اگه کسی دعوای بیخود بکنه باهاش برخورد میکنم

اینکه تو مهمونی بچه هاشون میان تو آشپزخونه تو دست و پا ، یا اینکه مثلا دارن سالاد یا کباب درست می کنن بچه میاد دست میزنه هیچی هم بهش نمیگن حالم بهم میخوره. یعنی چجوری باید اون غذا رو بخورم که بچه دستمالی کرده

.
من از اینکه لیوان آب بو بده متنفرم😥😥😥یبار خونه داییم آب خواستم برام آب اوردن لیوان بوتخم مرغ میدا ...

موافقم، یا پارچ در باز میذارن تو یخچال، میای اب بخوری معلوم نیست اب یا گلچین هفته، بوی کل غذاهای یک هفته گذشته رو میده اب

راه رفتن توسفره    نشستن توسفره.      صدادادن دهان.     بادهان پر حرف زدن.   جداکردن گوشت خورشت وبهفکر بقیه نبودن با دست غذاخوردن. استخون مرغ به دندون کشیدن  موف موف کردن وکشیدن بینی به بالا موقع غذاخوردن 

اکثرا پست ها درباره شیطنت و بی ادبی بچه ها بود که مادرشون کنترلشون نمی کنه و بیخیال هستند   

امیدوارم حداقل کاربرایی که بچه دارند ببینند که تربیت بچه چقدر مهم 

وقتی بچه نااروم داریی خواهشا یا درمانش کن یا رفت و امد نکن باور کن کسی از اطرافیانت ناراحت نمیشه شما نری خونشون تازه خوشحال هم میشند که نیومدی با بچه شر   

2706