2737
2739
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست

پدر شوهرم با شاه فالوده  نمیخوره خیلی باکلاس  و شیک و پولداره ولی دندون مصنوعیشو و خلطشوباید تو ظرفشوییبندازه بی صاحب  نفهم حتما باید ادکلن  بزته بیرون میره 80 سالشه  ولی اینکارو رو میکنه 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ی بار ی شیشه عطر اصل خریده بودم تو اتاق بود. بچه فامیل رفت همشو خالی کرد خب شما باشید ناراحت نمیشید. ...

چراااا منم خیلی حساسم رو وسایل آرایشم

یکی از فامیلامون هست

هربار میاد خونمون هرچی لاک و رژ دارم برمیداره دونه ب دونه امتحان میکنه.منم حرصصصص میخورم فقط

چراااا منم خیلی حساسم رو وسایل آرایشم یکی از فامیلامون هست هربار میاد خونمون هرچی لاک و رژ دارم بر ...

خب دیگه هر ادمی ی نقطه ضعفای داره و روش حساسه .اخه دوستمون گفت بچه س بزارید هرکاری دوسداره بکنه. والا ب بچه رو بدی شلوارتم درمیاره

همونlia73 سابقم
نه ندارم. ولی بیش ازحد رو تربیت بچه حساسم دوسدارم بچه ای ک دراینده دارم خیلی معدب و سنگین رفتارکنه

شما هموني ك وقيح عكستو گذاشت چشمت رنگيه؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
ی بار ی شیشه عطر اصل خریده بودم تو اتاق بود. بچه فامیل رفت همشو خالی کرد خب شما باشید ناراحت نمیشید. ...

نه والا فدا سرشون ، همسرم بجای افتر شیو عطر اصلی خالی میکنه رو صورتش حالا چهار تا هم بچه بزنه

فقط از تنها چیزی که ناراحت شدم

یه ادم بیشعور وقتی جمع مردونه بوده و همسرمم حضور نداشت تو خونه سیگار کشید

انقدر بدم اومد که دیگه پدرشوهرم اجازه نداد اقایون بیان پایین 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740

چرا خيلي ناراحت ميشم 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
چراااا منم خیلی حساسم رو وسایل آرایشم یکی از فامیلامون هست هربار میاد خونمون هرچی لاک و رژ دارم بر ...

دم دست نزار عزیزم 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
نه والا فدا سرشون ، همسرم بجای افتر شیو عطر اصلی خالی میکنه رو صورتش حالا چهار تا هم بچه بزنه فقط ا ...

فداسرش بزاربکشه چیه مگه😂😂😂😂 عزیزم هر کس رو ی چیز حساسه. نظرشما قابل احترامه👍

همونlia73 سابقم
اره

خدايي خودتي؟؟؟عكس واقعي بود؟؟؟بي نهايت خوشگلي

اينا ك ميگن ايگوانا تورو ببينن كف خون قاطي ميكنن

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
خدايي خودتي؟؟؟عكس واقعي بود؟؟؟بي نهايت خوشگلي اينا ك ميگن ايگوانا تورو ببينن كف خون قاطي ميكنن

اره خودم بودم چشات خوشگل میبینه. اونشب انقد وقیح عصبیم کرد معدم دردگرفت تا خود صبح نتونستم بخابم. اگه عکس خودم نبود انقد جوش نمیزدم

همونlia73 سابقم
2706