2733
2739
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست
میشه به امضات پری رو هم اضافه کنی من همش فکر میکنم با پری خانمن

باشه همه ميگن اتفاقا، به خاطر خود كلمش ننوشتم ولي ديگه درخواستا بالاس اضافه ميكنم حتما😁

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
ازهورت كشيدنم خيلي بدم مياد خونه فاميل مجبورم تحمل كنم جوري كه واقعا دندونامو به هم فشار ميدم، ...

اونوقت دندوناتو بهم فشار میدی شبیه پروفایلت میشی؟😂😂😂😂منم ازهورت کشیدن و ملچ ملوچ و عاروق متنفرم.تازه بعضیا وقت غذاخوردن هی بینیشونو بالا میکشن😇😇

همونlia73 سابقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قاشق و چنگال بوی اهن بده وای یعنی عوق میزنمااا دس خودم نیس اصلا😑

یا لیوان بوی گند بده😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2728
من وقتی می ریزن تو اشپزخونه بخان ظرف بشورن بدم میاد ظرف ها رو لب پر میکننننننن یا کف اشپزخونه خی ...

واااای منم حاضر یه خروار ظرف رو تنهایی بشورم ولی کسی به ظرفام دست نزنه

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
من انقد بدم میاد مهمون میاد مثلا بچه داره شیرینی میبرم بچه 4تا برمیداره مادره انگار نه انگار .از ماد ...

خوب مادره کاره خوبی میکنه..بچه ش مهم تره..

نباید هی بچه بگی نکن بر ندار و.... شخصیتش اسیب میبینه

استکان که  چای خوردن تو دستشون نگه میدارن هی بالا پایین میکنن و حرف میزنن  خب بذار رو میز که ببرم بشورم اکثرا دیدم هم زن و مرد

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2740
واااای منم حاضر یه خروار ظرف رو تنهایی بشورم ولی کسی به ظرفام دست نزنه

منم زن داییم تمام چینی های مامانم و لب پر کرده

واسه جهازم ظرفشویی گرفتم فقط مخصوص مهمون ک نریزن اشپرخونه

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
قاشق و چنگال بوی اهن بده وای یعنی عوق میزنمااا دس خودم نیس اصلا😑 یا لیوان بوی گند بده😐

دیدی بوی ماهی گندیده میدن بعضیاشون😐

من نمیخورم بقیه غذامو دیگه