2733
2739
عنوان

بچه ها چیکارکنم دیگه خسته شدم😢

243 بازدید | 15 پست

یه مدته شوهرم ناس میندازه قرص ترا میخوره هر سری که تو جیبش پیدا میکنم کلی قسم میخوره و قول میده که دیگه میزاره کنار ولی دوباره روز بعد میبینم تو جیبش اوایل کلی گریه میکردم و باهاش بحث میکردم فایده نداشت با مهربونی نشستم باهاش حرف زدم گفت باشه ولی باز ادامه داد الان طوری شده که وقتی چیزی میبینم دیگه هیچ حسی ندارم واقعا نمیدونم چجوری ازش بخوام چیکار کنم که بزاره کنار این قرصا روش خیلی تاثیر گزاشته رو کاراش رو حرفاش 

اعتیاد که شاخ و دم نداره

برو از یه مرکز ترک اعتیاد کمک بگیر

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐

بی محلی کن تا ترک نکرده محلش نزار😐

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ناس میندازه😐ترامیخوره😕ببخشیدمن اصلامتوجه نمیشم

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2731
 ناس چیه

یه ماده ی مخدر هست

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
2740
ناس نوعي ماده مخدر هست تراهم همون ترامادوله اونم مخدرهست

😯ممنون عزیزم😚

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
وقتی زنگ زدی بگو نمیخواهم شوهرم بدونه که شما زنگ زدی بعدا برات کدورتی  پیش نیاد به مشکل بخوری

یعنی خودم شوهرمو دم عیدی بندازم زندان یا ترک اعتیاد 😐😕

2706