2733
2739
عنوان

به فکربابامم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خونه کارای هنری انجام بده نمدی دستبندی تاجی چیزی بالاخره با پولش شاید خرده ریزای جهیزیتو بتونی ...

بلدنیستم اخه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
منم با دوتا بچه شیر به شیر برای اینکه کمک مامان بابام کنم رفتم کلی وسایل خریدم کاپ کلاه و گل سر و... ...

خدا بزرگه عزیزم

ب این مغازه ها بده درسته با قیمت کم بر میدارن اما خب همونم خوبه

تو گروه دیوار شهرتون اگهی کن

2731
منم با دوتا بچه شیر به شیر برای اینکه کمک مامان بابام کنم رفتم کلی وسایل خریدم کاپ کلاه و گل سر و... ...

اینجور کارا رو تو درو همسایه و اشنا بگی بیشتر فروش میره یا یه مغازه ای ک سفارش بده بهتون اگر ببینه فروش داره و چیزی بهش میرسه

خانوادم اجازه نمیدن که برم سرکار بعدشم نمیدونم چه کاری کنم😟😟😟

انقدر کار هست ک تو همون خونه میتونی انجام بدی فقط یکم خلاقیت میخواد 

حتی اگر یکم زبان بلدی میتونی به بچه های ۴تا ۸ سال مثلا اموزش بدی یا خیلی کارای دیگه 

یکم تور بگیر و‌ مروارید گلسر درست کن ارزون بفروش شاید خیلی نشه پولش ولی باعث دلگرمیه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خانوادم اجازه نمیدن که برم سرکار بعدشم نمیدونم چه کاری کنم😟😟😟

اجازه نمیخاد من شوهرم اصلا خوشش نمیومد من کار کنم تو عقد بودم گفتم باشه ماهی 1 میلیون بده تا نرم سرکار.دهنش بسته شد .من از 15 سالگی کار کردم فروشنده لباس بود..منشی رستوران بودم..دوسال هم تو یه شرکت شامپو ریکا از ساعت 6 صب تا 9 شب کار کردم.....هرجور شده برو سرکار 

از بی پولیه بابای منم چیزیش باشه نمیره میگه چیزی نیس    

😢😢😢😢😢😢😢خداشانس بده پدرشوهرم یزره کمرش دردمیکنه نامزدم امروز بردتش بیمارستان

2740
حالا صبر کنه جا داره فعلا تکلیف تورو مشخص کنن یه نفس بکشن، الان وضعیت کار برای اکثر مردم همینه ، وضع ...

نمیدونم😔😔😔😔

اینجوری نه باید همت کنی ... پول دربیاری  البته اگر رشته الکی میخوندی بهتر ک نخوندی کار عاقلانه ...

میکروبیولوژی میخوندم

دکترگفته فک کنم چربیش باید ۲۰میشدالان رو۴۰۰هست ولی دیگه پیگیری نمیکنه

صبح ناشتا شربت سرکه انگبین بخوره . یک چهارم لیوان بقیش آب

ازجای مطمئن بخره یه شبشه حدودا۲۵تومنه ک سه چهارماهی کارشو راه نیندازه ولی زیاد نخوره ها ... بعد بره ازمایش بده

ضرر اصلا وجود نداره مطمئن باش 

کتاب چهار اثر رو اگه نخوندی بخون و انجام بده موفق میشی 

از طریق مجازی طول میکشه فروش وسایل 

ولی تو دیوارو شیپور هم بزار 

امیدوارم موفق بشی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
صبح ناشتا شربت سرکه انگبین بخوره . یک چهارم لیوان بقیش آب ازجای مطمئن بخره یه شبشه حدودا۲۵تومنه ک س ...

ممنون عزیزم💓

اینجور کارا رو تو درو همسایه و اشنا بگی بیشتر فروش میره یا یه مغازه ای ک سفارش بده بهتون اگر ببینه ف ...

الان هیچکی نمیخره همه اقتصادی فکر میکنن خودشون درست میکنن 

فقط پولدارا میخرن که اونا هم مد شده از پیجای معروف میخرن آخه لاکچری تره از ما بخرن کلاس نداره 

مردم به خوردن به زور میرسن نمیتونن پول خرج کارای هنری کنن 

همه خودشون یه پا هنرمند شدن مثل من    

2706