2726
عنوان

به فکربابامم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 71 پست

خدا هیچ پدریو شرمنده خونوادش نکنه

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

کاش خودتم سرکار میرفتی 

یکی از دوستای من خیلی زرنگه تو خونه اموزش رقص میده و لباس میاره میفروشه تو چندماه کلی کارش گرفت 

اگه بتونی کمک خرج باشی عالیه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونی کار کتی خودت کمکش باشی؟ چرا نمی بریش دکتر اصرار کن ببرش، فعلا زن نگیرید تولین وضعیت برای داد ...

داداشم ۲۷سالشه مهندسه کاربراش نیست تویه شرکت داره کارگری میکنه ماهی ۱۲۰۰میگیره نه خونه داره نه ماشین نه سرمایه خب اونم زندگی میخواد😢😢😢😢😢

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2728
من اخه کاری ازم برنمیادکه😢😢الان باهمون وضع پاشدرفت سرکار😔😔😔😔😔

تو خونه کارای هنری انجام بده

نمدی دستبندی تاجی چیزی

بالاخره با پولش شاید خرده ریزای جهیزیتو بتونی بگیری

بازم یکم ب پدرت کمک میشه دلگرمم میشه

داداشم ۲۷سالشه مهندسه کاربراش نیست تویه شرکت داره کارگری میکنه ماهی ۱۲۰۰میگیره نه خونه داره نه ماشین ...

حالا صبر کنه جا داره فعلا تکلیف تورو مشخص کنن یه نفس بکشن، الان وضعیت کار برای اکثر مردم همینه ، وضعیت گل و بلبله دیگه 

,واسشون گل گاو زبون دم کن اگه بهار نارنجم دارین بهش بدین واسه اعصلب خیلی خوبه

پاشدرفت سرکار 😢

چرا کاری برنمیاد دختر دیگه بزرگ شدیا ازدواج کردی باید تصمیمای مهم بگیری

دانشگاهمو ول کردم که خرج اضافی نکنه😔😔😔😔😔

منم الان یه تاپیک زدم از غصه ی بابام و خانوادم  درد همه مثل همه   همش پول  الهی د ...

الهی آمین

یکی از همسایه هامون دیشب دیدم سبزه عید سبز کرده میفروشه الان دیگه کار عار نیست همه خانواده باید کمک کنن یه نفر نمیتونه از پس مشکلات بربیاد 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
کاش خودتم سرکار میرفتی  یکی از دوستای من خیلی زرنگه تو خونه اموزش رقص میده و لباس میاره میفروش ...

خانوادم اجازه نمیدن که برم سرکار بعدشم نمیدونم چه کاری کنم😟😟😟

تو خونه کارای هنری انجام بده نمدی دستبندی تاجی چیزی بالاخره با پولش شاید خرده ریزای جهیزیتو بتونی ...

منم با دوتا بچه شیر به شیر برای اینکه کمک مامان بابام کنم رفتم کلی وسایل خریدم کاپ کلاه و گل سر و... درست کردم بفروشم 

پیج اینستا هم زدم چند روز هم با خواهرم وقت گذاشتم فالوور جمع کردم 

کی میاد بخره 

حیف پولی که دادم وسایل حداقل با همون پول یه بدهی کوچیک مامانم اینا رو میشد بدم 

حداقل پول آب و برقشونو

حسرت همون پولی که انگار ریختم دور رو هم دارم میخورم

2706