2733
2734
عنوان

به فکربابامم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 71 پست
چرا خانواده پر اراده شما میتونن

مسخره کردن اصلا کارخوبی نیست دوست عزیز...ماخیلی ام بااراده ایم فقط مشکلمون بی پولیه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا نایی که ایران نمیمونن پولدارن مثل مابدبخت بیچاره نیستن

نه والا، من دو سه تا خانواده متوسط خیلی ب پایین میشناسم بچهاشون صنعتی شریفی و امیرکبیری بودن رفتن اونور ، الحمدالله همه چیشونم اوکی شده، تازه لیسانسشونم ۳ ساله نگرفته بودن

مسخره کردن اصلا کارخوبی نیست دوست عزیز...ماخیلی ام بااراده ایم فقط مشکلمون بی پولیه

اتفاقا مشکلتون ضعف اراده و انتظار زیادی داشتن و بزرگنمایی هس،

مسخره هم نکردم راهنماییت کردم ضعفتو بدونی و از این حالت روحی  فرساینده خودتو نجات بدی

2731
نه والا، من دو سه تا خانواده متوسط خیلی ب پایین میشناسم بچهاشون صنعتی شریفی و امیرکبیری بودن رفتن او ...

هرطورراحتی فکرکن مجبورنیستی حرفای منوباورکنی

اتفاقا مشکلتون ضعف اراده و انتظار زیادی داشتن و بزرگنمایی هس، مسخره هم نکردم راهنماییت کردم ضعفتو ب ...

مرسی ازراهنماییت ولی من بازم میگم کسی که واسه خانوادش خرج میکنه دوبرابرشوباید واسه رنش خرج کنه

اینم بگم از حرفات حس میشه داداشت هرچند دکترا نگرفته باشه هم ماشالا خیلی عاقله، هر وقت از دست مامانت ...

مرسی عزیزم...اره خیلی عاقله مادرمم کلا رفتارش همینه اصلنم تنتقادپذیرنیست متاسفانه

2738
مرسی ازراهنماییت ولی من بازم میگم کسی که واسه خانوادش خرج میکنه دوبرابرشوباید واسه رنش خرج کنه

بذی سر خونه زندگیت با سیاست درست میشه

از من میشنوی سعی کن هم ب خودت سبک بگیری هم همسرت و راحت برید خونه خودتون، هم حرف و حدیثای مادرت کم میشه هم کم کم شوهرتو دستت میگیری،

مادامی تو خونه پدرشه و تو اون خونه میخوره میخابه وضعیت همین هست

بذی سر خونه زندگیت با سیاست درست میشه از من میشنوی سعی کن هم ب خودت سبک بگیری هم همسرت و راحت برید ...

مرسی عزیزم💛💛💛💛💛مشکلم اینه بعدازدواجم قراره تویه ساختمون باشیم متاسفانه