2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم تا حالا تو زندگیم انقدر ناراحت نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 71 پست
خوب باید آز مایش بدی منم تا ماه سه ، خونریزی داشتم

یعنی واقعا دوباره آزمایش بدم، ببخشید توضیح میدم فعلا فقط رفتم دسشویی دستمال کاذی خونی شد و چیزی نیومد، یعنی میشه امیدی باشه؟

هشت هفته! خدا بهت صبر بده عزیزم، نمیدونم حکمت خدا چیه تو این اتفاقات

یک بهمن سقط شد

کسی که اصلاااااا درکم نکرد شوهرم بود

هی میگفت تو بچمون سقط کردی

گفتم مگه کلی سونو ازمایش ندادم

مگهنگفتن سقط میشه

تاچیزی میشد میگفت تو بچمون سقط کردی😐😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک بهمن سقط شد کسی که اصلاااااا درکم نکرد شوهرم بود هی میگفت تو بچمون سقط کردی گفتم مگه کلی سونو ...

شوهر من خودش فکر کنم افسردگی بگیره، دیشب کلی خوشحال بود طفلک

دوستم منم دقیقا مثل تو شدم پارسال....قلبم شکست...هنوز هم خبری نیست  دوباره پری اومد....و چقدر ه ...

من انقد فشارهست روممممم انقد فشار هست

که نمیخوام دیگه بچه داربشم

یعنی هرچی به نزدیکا میگم بابامن افسردگی گرفتم یه کم مراعات بکنید اذیت نکنید

معڋرت میخوام

هیچکس به اونجاشم نیست😐😑😑😑

2731
من انقد فشارهست روممممم انقد فشار هست که نمیخوام دیگه بچه داربشم یعنی هرچی به نزدیکا میگم بابامن ا ...

عزیزم شاید دوباره شروع کنی به اقدام حالت بهتر بشه، خدا بهت صبر بده برای من که یه روز بود فهمیده بودم الان سخته شما دیگه خیلی دل داشتی

منم دلم گرفتهکلی به این ماه امید داشتم

امروز پریود شدم

من پنج ماه پیش سقط داشتم تو ماه پنجم خیلی خیلی اذیت شدم

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
عزیزم شاید دوباره شروع کنی به اقدام حالت بهتر بشه، خدا بهت صبر بده برای من که یه روز بود فهمیده بودم ...

عزیزم جلوگیری ندارم

ولی تنبلی تخمدان دارم

اونم با دارو باردارشدم که خدانخواست بمونه برام

نمیخوام الکی امیدوارت کنم ولی زن داداش من ماه اول دو روز پریود شده الانم هشت هفتشه قلبشم تشکیل شده خداروشکر

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
عزیزم جلوگیری ندارم ولی تنبلی تخمدان دارم اونم با دارو باردارشدم که خدانخواست بمونه برام

توکل به خدا، خودش هر چی صلاحمونه بهمون بده، حال خراب ما با چی خوب میشه نمی دونم، فعلا دوس دارم برم خونه بلند بلند گریه کنم

منم دلم گرفتهکلی به این ماه امید داشتم امروز پریود شدم من پنج ماه پیش سقط داشتم تو ماه پنجم خیلی خ ...

پنج ماهت بود سقط کردی؟؟؟وای خدا آخه چرا؟

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
نمیخوام الکی امیدوارت کنم ولی زن داداش من ماه اول دو روز پریود شده الانم هشت هفتشه قلبشم تشکیل شده خ ...

خواهر خودمم پریود شده، ولی آخه بتامم کم بود نمیدونم فعلا فقط گریه دارم

کاش دیروز نمی رفتم آزمایش، ای کاش نمی رفتم

ماه دیگه هم هست

درست میشه

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2706