2737
2734

بی بی چکم مثبت شد، دیروز آزمایشم مثبت شد عدد بتام پایین بود، می خواستم برم فردا دوباره آزمایش بدم و هنوز امیدوار بودم ولی الان پریود شدم، تو شرکتم دلم میخواد بلند بلند گریه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دارو مصرف کردی؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2740
عزیزم مادرم تا ماه چهارم بارداریش پری میشده. شاید باردار باشی دوباره آز بده

آخه بتام هم کم بود ولی فکر نمی کردم دقیقا روز بعد از آزمایش پریود بشم خوشحالیم به یه روزم نرسید  

منم تو هشت هفته و سه روز سقط داشتم پوچ بود کلی دل بسته بودم بهش دستم میذاشتم شکمم باهاش حرف میزدم ...

هشت هفته! خدا بهت صبر بده عزیزم، نمیدونم حکمت خدا چیه تو این اتفاقات

منم تو هشت هفته و سه روز سقط داشتم پوچ بود کلی دل بسته بودم بهش دستم میذاشتم شکمم باهاش حرف میزدم ...

دوستم منم دقیقا مثل تو شدم پارسال....قلبم شکست...هنوز هم خبری نیست  دوباره پری اومد....و چقدر همون لحظه گریه کردم

همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد