2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم تا حالا تو زندگیم انقدر ناراحت نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 71 پست
خواهر خودمم پریود شده، ولی آخه بتامم کم بود نمیدونم فعلا فقط گریه دارم

عزیزم خب گریه کن تخلیه بشی بعد اگه خونریزیت زیاد طول نکشید دو روز دیگه برو آز بده

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يك بار ديگه ازمايش بده اگه ازمايشت مثبت شده حتما بارداري خون هم ممكنه براي لانه گزيني باشه منم دقيقا يكي دو روز بعد ازمايشم لك و كمي خون داشتم نگران نباش انشالله كه بارداري و عيديت كنجد تَو دلته به اميد خدا

چراغ زندگیم دخترم علیا...
عشق و نفسم دخترم علیا...
2731
پنج ماهت بود سقط کردی؟؟؟وای خدا آخه چرا؟

بله عزیزم مجبور شدم

بچم هیدروسفالی داشت

اسمشم حتا انتخاب کرده بودم

رفتم سونو گفتن سه هفته س که فوت کرده

ینی اگه فوت نمیکرد هم باید سقط میشد

چون بیماری خیلی بدی داشت

هنوزم براش گریه میکنم...البته بیشتر برای خودم

خیلی دلم براش تنگ شده عاخه خیلی باهاش اخت شدم و بهش دلبسته

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
سر کارم، بین یه مشت مرد احمق 

ای بابا.ساعت چتد تطیل میشی؟

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
يك بار ديگه ازمايش بده اگه ازمايشت مثبت شده حتما بارداري خون هم ممكنه براي لانه گزيني باشه منم دقيقا ...

مرسی از انرژی مثبتت عزیزم، برام دعا کن الان خیلی حالم خرابه حتی نمیتونم اینجا گریه کنم

2738
بله عزیزم مجبور شدم بچم هیدروسفالی داشت اسمشم حتا انتخاب کرده بودم رفتم سونو گفتن سه هفته س که فو ...

آخی عزیزدلم خدا بهت صبر بده.خیلی ناراحت شدم.تو ان تی معلوم نکرد مشکلش؟

پنج ماهت بود سقط کردی؟؟؟وای خدا آخه چرا؟

توضیح دادم عزیزم

پست قبلمه بخون

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
آخی عزیزدلم خدا بهت صبر بده.خیلی ناراحت شدم.تو ان تی معلوم نکرد مشکلش؟

چرا ان تی ۱۰ بود در حالی که باید کمتر از ۲ میبود

واسه همین آمینوسنتز دادم ولی جواب اون میگفت که مشکل کروموزومی نداره اما با کمال تعجب این شد

2706