2733
2739
عنوان

چه قدر طول کشید به کارکردن بیرون خونه عادت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 48 پست

من از کار بیرون متنفرم تو‌ مجردی ۳ سال کار کردم اصلااا عادت نکردم افسرده شده بودم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
دقیقا منم همین مشکل رو داشتم و تو تنهایی گریه میکردم واگر شرایط مالی خوبی داشتم قطعا همون روزها کارم ...

منم تو تنهایی هام گریه میکنم و همیشه فکر میکنم کاش نیاز مالی نداشتم ....یعنی واقعا خوب میشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما کار کردن رو دوست. ولی درامد کمت و جو جایی که کار میکنی باعث احساس افسردگیت شده. به خودت تلقین کن. که این کارو واسه رزومه پیدا کردن داری میری و قراره جای بهتر بری سر کار. اینطوری روحیه ات بهتر میشه.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2728

من دانشجو سال آخر ارشد بودم رفتم سركار تمام وقت خيلي پر استرس البته كار خوبي بود اما بعد دوسال يه سري مشكلات داشتم ديگه فشار كار نتونستم اومدم بيرون يه مدت استراحت بعدم بچه دار شدم و الان بچه چهارسال و من بيكار هيچ كمكي نداشتم آخه اما الان احساس بدي دارم دنبال كارم اما نيست 

منم تو تنهایی هام گریه میکنم و همیشه فکر میکنم کاش نیاز مالی نداشتم ....یعنی واقعا خوب میشم؟

آره بهت قول میدم که خوب میشه،جا نزن و با اقتدار به کارت ادامه بده،مزه اینکه دستت پیش کسی دراز نباشه اینقد شیرینه که هیچ سختی نباید نا امیدت کنه دوستم

من مادر ندارم🖤...۴ ماه و ۱۷ روز به سلولهای سرطانی مادرم التماس میکردم تا از تنش برن بیرون.۴ماه و۱۷ روز با داروهای شیمی درمانیش حرف میزدم و قسمشون میدادم تا مادرم رو اذیت نکنن..۴ماه و ۱۷ روز زمین و زمان رو بهم دوختم تا مادرم رو خدا شفا بده...اما افسوس........
2740
عزیزم شما کار کردن رو دوست. ولی درامد کمت و جو جایی که کار میکنی باعث احساس افسردگیت شده. به خودت تل ...

اره یه خرده به خاطر درامدش یه خرده هم این که کارفرمام مدام ازم ایراد میگیره حس میکنم سرخورده شدم یه بار نشد ازم تعریف کنه

آره بهت قول میدم که خوب میشه،جا نزن و با اقتدار به کارت ادامه بده،مزه اینکه دستت پیش کسی دراز نباشه ...

خدا کنه من حتی اگر بخوام هم نمیتونم جا بزنم چون اوضاع مالیم خراب فقط میخواستم بدونم این روزها بالاخره تموم میشه یانه

اره یه خرده به خاطر درامدش یه خرده هم این که کارف مام مدام ازم ایراد میگیره حس میکنم سرخورده شدم یه ...

صبور باش عزیزم این روزای سخت تموم میشه و حق به حق دار می رسه.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
دوسه سال😂😂 فکر کردم تا یه سال طول میکشه

الکی واسه خودت بولد نکن این مساله رو که سختمه و فلان

وقتی نمیتونی بیای بیرون حداقل شرایط رو طوری بساز که ازش لذت ببری

کارت چطوریه؟ پر استرسه؟ 

برای کارهات برنامه بریز و سعی کن کنترل اوضاع رو توی دستت بگیری و از بیرون به کارت نگاه کنی و سوارِ کارت بشی اینجوری حس نمیکنی اتفاقات ناغافل برات بیفته و اذیت بشی

روی میزت رو مرتب نگه دار

برای خودت خودکارای رنگی و برگه چسبونکی بخر

گلدون بذار توی اتاقت یا روی میزت

زونکن هات رو اسم نویسی کن 

کار هات رو یادداشت کن

اولویت بندی داشته باش

توی محل کار کفش راحت پات کن

زیرپایی داشته باش

هر جور هست فضا رو برای خودت مقبول و شیرین کن عادت میکنی

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است