2737
2739
عنوان

چه قدر طول کشید به کارکردن بیرون خونه عادت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 48 پست

چه جالب پس من برعکسم امسال شرایطی داشتم که نتونستم برم سر کار با اینکه خیلی درگیرم الان تو خونه و یه بچه سه ساله و یدونه دوازده روزه دارم خیلی غصمه از کارم دور افتادم احساس بی مصرفی دارم منتظرم مهر بشه برگردم سر کار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا با اشک و اه میری کارت و دوست نداری؟

نوزده ساله کار میکنم

خیلی وقتا محل کارم رو دوست نداشته ام

خیلی وقتا حقوقم کم بوده

کارم سخت بوده

تنش داشته ام

ولی میدونستم باید برم سرکار و توی کارم تلاش کنم یا یه کار دیگه پیدا کنم

طبعا یه دقتایی هم با اشک و اه رفته ام

الان الحمدلله به دوره بالندگی شغلی رسیده ام و کمتر پیش  میاد محل کارم رو دوست نداشته باشم

اگر مسئله ای طولانی مدت اذیتم کنه کارم یا شرکتم رو عوض میکنم

😁
نوزده ساله کار میکنم خیلی وقتا محل کارم رو دوست نداشته ام خیلی وقتا حقوقم کم بوده کارم سخت بوده ...

منم به همین امیدوارم به این که یه روزی حل بشه شاید منم یه روزی به دوران بالندگی تو کارم برسم امیدوارم  به این که شاید چون اول کارم هست برام سخت 

2731

یجور مرض خاصی دارم میرم سرکار دلم خونه میخواد. وقتی خونه ام دلم میره واسه کار کردن. تو یه فروشگاه شلوغ لوازم آرایشی کار کردم یه سال. آخراش دیگه نمی تونستم تحمل کنم. اومدم بیرون دلم همش برای بوی عطرای مختلف، صدای موسیقی فروشگاه، حرفای بعد از ظهر که با بقیه فروشنده ها داشتم وقتی دور هم چایی میخوردیم، غروبای شلوغ فروشگاه تنگ میشه. بعد رفتم معلم شدم . الان خونه ام چون دارم برای ورودی سفیر می خونم. دل تو دلم نیست دوس دارم قبول شم استخدام شم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
منم همین مشکل و دارم😐

اگه فکر می کنی اینجوری هستی سر کارت بمون. دلتنگی آدمو بیچاره میکنه. بیای بیرون پشیمون میشی. مگه اینکه اول کار بهتری پیدا کنی بعد استعفا بدی. سختی کل ماه میارزه به اون لحظه شیرین که حقوق می گیری و به خودت میگی اینو من به دست آوردم. با تلاش خودم😍 من که عاشقشم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

من چندبار توی این 5-6 سال از کار کردن بدم اومد ولی بعدش دوباره خوب شدم.یکی اولش بود که واقعا خسته میشدم.تمام وقت بود بعد از 4-5 ماه دیگه افتادم تو دور.یه بارم وقتی ازدواج کردم چون نمیرسیدم به کار خونه و هی نق میزدم که کار نمیزاره کدبانو باشم و ازین حرفا باعث شد از کارم بدم بیاد اما باز سر 6 ماه فک کنم تونستم مدیریت کنم و حالم خوب شد.الان هم دو سه ماهی غر زدم که منه باردار باید بیام سرکار اونم کم کم از سرم افتاد فک کنم بعد از زایمانم هم طول بکشه بتونم شرایط جدید و مدیریت کنم.عزیزم شما بدون آدمی با هر شرایطی خودشو تطبیق میده.توکل بخدا.

خیلی داره بهت حقوق میده برا سه روز در هفته کار نیست ولش نکن به این فکر کن که کلا سه روز میری و 700 میگری هر ماه که حقوق داون برا خودت یه چیزی بخر که دوست داری من با دوتا بچه کوچیک و خونداری میرم سرکار ولی عادت کردم دیگ ه

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩