1147
648
عنوان

تمرهندی و قلیه ماهی

208 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها 

این دوباره تمرهندی میخرمو هروقت خیس میکنم حشره میاد رو آب 😔

داشتم ماهارفردارو آماده میکردم  خیلی ضد حال بود برام 

تا حالا دیدید ؟طبیعیه؟ با این گرونی خدا ازشون نگذره که با میوه حشره زده درست کردن 

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

عزیزوم تمر سیاه و خارجی بگیر .

داخلی توش خرماست و شیرینه و ...

متاسفانه دقیقا شبیه خارجی زدن .دقت کن اشتباه نگیری 

تَرتیزَک کاشتم قَتُقِ نونُم بشه، نَم دُنُسَّم قاتلِ جونُم میشه 😕اُرْسی پَسَکْ پیشَک ندار،رسیده به کفش پاشنه دار،چه کنم به کارِ کردگار؟ خدا دونه خَجیجِه،رسیده به ئی دریجِه😒😒        فَدویْ لایکـــــــاتون والوُ☺😊😍
892
8
اصلا باید تمر سیاه باشه قلیه ماهی من خودم جنوبی ام.تمر هندی رو همینجوری میخوریم نه برای غذا

تمرسیاه منظور همون تمریه که میخوریم 

منم خوزستانیم همیشه با تمرهندی درست کردیم ولی

1103
اسمش چیه  مارک خاصی داره؟

مال تایلنده best tamarinروش 

.این تمره .حسابی ترش و خوشمزس.بقیش توش ناخالصی زیاد داره

تَرتیزَک کاشتم قَتُقِ نونُم بشه، نَم دُنُسَّم قاتلِ جونُم میشه 😕اُرْسی پَسَکْ پیشَک ندار،رسیده به کفش پاشنه دار،چه کنم به کارِ کردگار؟ خدا دونه خَجیجِه،رسیده به ئی دریجِه😒😒        فَدویْ لایکـــــــاتون والوُ☺😊😍
اسمش چیه  مارک خاصی داره؟

بیا عکس ☺

کسی عکس خارجی شو داره؟

آره گذاشتم الان☺

1170