2733
2739

دیگه شورشو درآوردن بعضیا....

طرف اومده تاپیک زده از راه حرام باردار شده، حالا میگه سقطش کنم یا نکنم!😒 

بی حیایی دیگه جار زدن هم داره؟؟؟؟

همیییییییشه این تاپیکای خاک برسری و کثافت کاری میرن تو پر بازدید

-یا یکی اومده تاپیک زده شوهرم میخواد جنسیتشو عوض کنه....طرف میاد پست میذاره که من دو تا دوست ترنس( دو جنس) دارم که آلتشونو دیدم که فلانه و بهمان!!!😤😤😤😤😤

خیلی هنر میکنی، بعد میای اعلام هم مبکنی؟

- یا یکی میاد میگه شوهرم خود ارض.....میکنه، بعد یه کاربر بی شعور بی همه چیز میاد میگه: چه اشکال داره؟ هر چیزی یه لذتی داره!!😤😤😤😷😷😷😷😷

دیگه حال آدمو به هم میزنن بعضیا...واقعا خونم به جوش اومده

واقعا برام سؤاله که مسئول و مدیر اینماهواره نی نی سایت لعنتی کیه؟ یا کیا هستن؟

ینی واقعا نمی بیننن این همه بی حیایی و اشاعه فحشا و قبح شکنی رو؟

این همه گناه که عادی جلوه داده میشه؟

اصن من احساس میکنم چند نفر اجیر شدن بیان تو سایت ول بچرخن و این چیزا رو یاد مردم بدن....کثافت کاری رو عادی و موجه نشون بدن

من به شدت بهش مشکوکم...

نی نی سایت = ماهواره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خخخخ اینا کجان من ندیدم 🙄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

سایتو به گند کشیدن واقعااا

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
2738

قبح کار زشت رو میریزن😑😑😑😑😑

سقط که خیلی راحت طبیعی شده، نمیدونم چرا نمیفهمن گناه کبیره س

کارای کثیفشون رو هم با پررویی میگن 😷😷😷😷

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊