1542
1541
عنوان

موهاتونو چ رنگی میخواید بکنید؟

327 بازدید | 37 پست

من دوس دارم تیره کنم ولی نمیدونم چ رنگی خوب میشه 

در درون یک زن ، چهار زن دیگر میتواند باشد ، دخترکی شر و شیطان و بغلی ، دختر نوجوان جسور و مغرور ، زن میانسال مستقل و منظم ، زن مسن غرغرو و اخمو ،اما تمام اینها تنها ب رفتار یک مرد بستگی دارد ک کدام زن پررنگ تر باشد 👌👌👌

قرمز

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
((تیکررررر لاغرررررریه))وزن اولیه(۸۹) وزن فعلی (۷۹/۵۰۰) هدف اول(۷۵)هدف دوم(۷۰)،هدف اخر (۶۵)😍😍😍فقط با کالری شماری+پیاده روی

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
1432

پسرونه میزنمو نوکشونو بنفش میکنم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
1537

آمبره دودی رفته رو مخم‌ولی گشادیم میشه برم ارایشگاه چقد تنبلم من اخه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

همون مشکی که هستم میمونم وخواهم ماند😁

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
روز عید به یاری خدا هممون با موهایی بلووووندمواجه میشیم..یعنی عید حساب نیس اگ خانوما بلوند نکنن

دیگه گذشت اون زمان 😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
1578