2737
2739
عنوان

باجنبه هابیاین ازسوتی هامون بگیم

168 بازدید | 8 پست

سلام 

بچه هامن دیروزشوهرم داشت باکارمندش داشت دعوامیکردیه دفعه گفت گه نخور منم ازدنیاغافل گفتم من تورونمیخورم 

بچه هامثل تاپیک‌چنددقیقه پیش نکنین بیاین ادم‌خور که نیستم بخورمتون 

من رفتم دکتر به دکترم گفتم میشه رابطه بدون نزدیکی داشته باشم باید میگفتم میشه نزدیکی بدون جلوگیری داشته باشم که هول کردم  اشتباه گفتم😂

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خیلی سوتی میدم😑

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
منم یه بار بانامزدم توی خیابون یه پسریودیده بودم‌ بهش میخواستم من این پسرودیدم اشتباهی گفتم من به ای ...

😐😐😐😐وااایی😂😂😂

2740