2733
2734
عنوان

حس کردن جنین تو هفته ۱۲ !!!!...میشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11884 بازدید | 23 پست
فعلا خبر ندارم کماکان لک کم دارم عزیزم موند بعد عید برم سنو 

سلام عزیزم خوبی من توو صفحه رحم دوشاخ بودم منم پیش آصف جاه عمل کردم سپتوم داشتم

چندتا سوال ازت داشتم امکانش هست جوابم رو بدی برات دعا میکنم

برای سلامتی نی نی صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جونم عزیزم بفرما...بپرس میام جواب میدم

من عمل سپتوم کردم پیش آصف بعد ۳ ماه سونو دادام آصف گفت برو اقدام کن ۷ میلی باقی مونده بود از سپتوم ولی گفت اشکاا نداره

الان فک کنم باردارم ۲ روز عقب انداختم رفتم ازمایش دادم بتام ۱۰۰ بود اما لکه بینی دارم چه کار کنم؟

2728
من عمل سپتوم کردم پیش آصف بعد ۳ ماه سونو دادام آصف گفت برو اقدام کن ۷ میلی باقی مونده بود از سپتوم و ...

عزیزم مبارکه بسلامتی ...منم داشتم هم سر پسرم هم سر این از همون اول...برو دکتر بهت شیاف میده خوبم استراحت کن تا میتونی

میگذرد.....
عزیزم مبارکه بسلامتی ...منم داشتم هم سر پسرم هم سر این از همون اول...برو دکتر بهت شیاف میده خوبم است ...

فدات بشم عزیزم برام دعا کن دوبار سقط  کردم قلبشون تشکیل نشد که گفتن به خاطر همین سپتوم بوده حالا قراره شنبه آزمایش بدم تا تکلیف مشخص بشه چون دکتر گفت بتات کمه

اره منم طاها رو از ۱۰ هفته حس میکردم

اول نبض بود زیر دلم خیلی پایین میزد که خی گفتن جفتشه

از دوازده هفته مث حباب که میترکه یا پروانه که بال میزنه حسش میکردم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2740